1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Iberia: Barselona

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 20 Eylül 2020 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Bir tarafta dağlar, diğer tarafta deniz ve arada heyecan verici bir şehir merkezi ile Barselona hem turistler hem de bölge sakinleri için deneyimleyecek çok şey sunuyor; aynı şeyler tırcılar için de geçerli! Sürücülere güneş ışığını, doğal manzaraları ve çok çeşitli endüstrileri sunan bu şehir, her şeye sahip gibi görünüyor.​

2019 yılında yaklaşık 9,5 milyon ziyaretçiyi kendine çeken Barselona, çevresindeki zengin kültürel ve mimari tarihiyle etkilemekten asla geri kalmıyor.Euro Truck Simulator 2 için yaklaşan Iberia DLC'mizde şehre gelen tırcılar, otomobil fabrikaları, cam fabrikaları, tır bayileri ve hatta yerel havaalanı da dahil olmak üzere çok çeşitli endüstrilerin iş sözleşmelerini kabul etmeyi bekleyebilir.​

Şehrin ünlü simgelerini ve gizli mücevherlerini keşfederken kendinizi sık sık Barselona şehrine geri getireceğinizden eminiz.En otantik deneyim için, Iberia'yı gezmeden önce bir tabak taze pirinç yemeği pişirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.​

2. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Güzel gözüküyor baya.

Baranonen34 bunu beğendi.
  3. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    San Francisco'nun meşhur tramwaylı sokakları ATS'de var, umarım Barselona'nın kendine has mimarisini ve meşhur sokaklarını da görürüz oyunda.

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Peki şu san franciscodaki zigzag yol varmı?

Son düzenleme: 21 Eylül 2020
    BenHallederimTV ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    hoca33 2 bunu beğendi.
  6. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    umarım promods daki baraj yoluda gelir güzel dlc olucak parası hazır bekliyor :)

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. Uorku

Uorku
    Plaka

17
    310
    157
    160
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    hatırlamıyorsan ben hatırlatıyım gta san andreasta vardı o yokuş hatırlarsın belki orada ev vardı bide sanırım

HandCuff ve BenHallederimTV bunu beğendi.
  8. gazomaniac

gazomaniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Harita büyüdükçe Wot işlerini teslim etmek zorlaşıyor. Zira 90 km ile gidiyoruz. Hız benim için problem değil ama mesafeler fazlası ile uzamaya başladı. Groningen den aldığım yükü messinaya 3 günde teslim edebildim doğal olarak ceza aldım. Hatta black sea dlc'sini hala almadım çünkü biliyorum ki meraktan bi kere gidicem. Gönül ister ki herkes yükünü alsın yollarda sıra sıra tırlar gitsin gelsin ama millet calais duisburg arası boş boş gidip gelmekten tıra oyun dışı modifiye yapıp sergilemekten hoşlanıyor. Napalım yükleri biz götürürz siz eğlenmenize bakın. :)

hoca33 2, tathar ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    abi promodsta değilsem sürekli dlc haritalarında geziyorum ben. hep düzgün insanlar var iş yapan insanlar

hoca33 2, tathar ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  10. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    promods candır çunki tüm haritaya sahip olan kişi asla trol yapmaz ve ben kayıtsız geziyorum kafam rahat

BenHallederimTV bunu beğendi.