1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Hyundai Veloster

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BMW ci tarafından 15 Ocak 2019 başlatılmıştır.

1. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    Böyle bir güzellik türkiye'de neden yok? 1.6 motor olmasına rağmen gelmemiş :( gelseydi çok satardı be.
    [​IMG] [​IMG]

2. nash99

nash99
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

171
    562
    220
    Volvo
    Belki de pazar farklarından dolayı gelmemiştir.

Razor3214, YusufE ve Extreme bunu beğendi.
  3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben çok satacağından şüpheliyim. Dolar ve Euro bu haldeyken millet 0 araba almaz (almaması da lazım). Şu anda hemen herkeste araba var, talep de düşüktür. Yukarıda yazılanlar gibi belli ülkelere özel üretilen modeller de var tabii.

EmreG, nash99 ve Sukru Yz bunu beğendi.
  4. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Cidden iyiymiş, zaten çoğu böyle arabalar Türkiye'de yok.

BMW ci bunu beğendi.
  5. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    satar aga hyundai çok sevilen bir marka ve sattığı arabayı kalitesine göre oldukca ucuza satan müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutan 5 yıl garanti sunan nadir markalardan biri türkiyede bu tarz tatlı arabalar bayanlar ve gençler tarafından özellikle ilgi görüyor bu arabanın olmayışı beni üzüyor çok tatlı bir makina 2019 modeli gelir belki bu resimdeki 2012 modeli ama bu kasa benim çok hoşuma gitti keşke olsaydı yolda bundan görmek bile ayrı bir mutluluk verir bana.

6. nash99

nash99
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

171
    562
    220
    Volvo
    Çoğu markanın Türkiye'ye gelmeyen bir sürü modelleri var. Bu tarz araçlar genelde yüklü paralar verilerek özel sipariş ile getirtiliyor. Satarken de bir dünya zarar ediyor.

7. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    böyle tatlı bir makina getirecek gücü olan kişinin şahsen satmayı isteyeceğini ben sanmıyorum :D o kadar tatlı bir makina yapmışlar ki insanın her gün istemsizce binesi gelir baktıkca içim gidiyor :D çok güzel bir makina abi ya şu renge ne demeli heleki süper bir şey. Hyundai duy sesimizi :D

Son düzenleme: 16 Ocak 2019
  8. Emir78

Emir78
    Plaka

1.316
    534
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hyundai gibi bir markayı satarken zararın çok fazla ikinci el piyasası düşük ve 100.000 kmden sonra motor arızaları artmaya başlıyor hangi model olursa olsun Türkiyeye gelse bile çok satmaz bide araba eskiyince modeli değişince mutlaka satıcaksın.

9. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    bunlar hikaye ben ne arabalar gördüm adam gibi baktığın zaman yok kaportası şöyle yok şu kadar eski yok piyasası düşük bunların hepsi hikaye ve Hyundai dediğin marka diğer çok markaya fark atar adamların ürettiği her sistem müşteri memnuniyeti odaklı bi sahibindene gir bakalım 2. el piyasası düşük mü gör gözün piyasa görsün dışarı adımımı attığım yerde hyundai görmeden eve girmiyorum adam 2.el piyasası düşük diyor aga sen nerede yaşıyorsun?.

Emir78 bunu beğendi.
  10. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    elantra hatchback gibi olmuş ama güzel arka taraf cruze hb yi hatırlattı bana

BMW ci bunu beğendi.