1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü hız ve motor sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve hakan271905 tarafından 16 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. hakan271905

hakan271905
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    130
    26
    55
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar merheba bazı sorunlarım var yardımcı olursanız sevinirim bu sorunlar hem mp de hem singlda var
    1. oyunda en küçük hasarda motor arzası veriyor bazı videolarda izlyorum adam 60.70 hasa almış tır halen gidiyor
    2.oyunda nedense 130 u geçemiyorum bazı adamlar oyunda 140.150 basıyorlar mp de bile bende olmuyor
    3. mp de bakıyorum herkes tırın sağ alt köşelerini filan değişik boyamış bende bu seçenekler nedense çıkmıyor
    4. yaptım hiç bi mod mp de çıkmıyor kabin modları bunları oyunda göremiyorum
    ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

2. Halilibra68

Halilibra68
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    13
    5
    30
    Scania
    Bazı boya paketleri DLC paketi ile oluyor diğer hızlanma ise game dosyasından motoru 750 HP yapiyorlar

3. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    2.oyunda nedense 130 u geçemiyorum bazı adamlar oyunda 140.150 basıyorlar mp de bile bende olmuyor
    Cevap : Motor gücünü ve Şanzımanı değiştirirseniz 150'ye kadar çıkarsınız.
    3. mp de bakıyorum herkes tırın sağ alt köşelerini filan değişik boyamış bende bu seçenekler nedense çıkmıyor
    Cevap : Boya DLC Paketleri kullanıyorlar.
    4. yaptım hiç bi mod mp de çıkmıyor kabin modları bunları oyunda göremiyorum
    Cevap : Artık MP'de modlar çalışmıyor, Çalışan birkaç mod var sadece.

4. Leno'X

Leno'X
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili

5. hakan271905

hakan271905

28
    130
    26
    55
    TruckersMP Profili
    şansızman ve motor olarak en altakni seçiyorum her zaman güçlü diye onlar deyilmi doğru olan

6. sefademir2733

sefademir2733
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    17
    0
    15
    Araca göre değişiyor en çok seri hız yapan araçlar daf xf nin yeni kasa aracı volvo 750 beygir ile scania nın şanzımanını yada man tgx in şanzımanını kullanırsan daha yararlı olur
    Motor Kodu: /def/vehicle/truck/volvo.fh16/engine/d16g750.sii
    Şanzıman Kodu : /def/vehicle/truck/man.tgx/transmission/allison_retarder.sii

7. Steal

Steal
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hellord gerekli soruları cevaplamış.
    Yanlış bilgidir efendim.

Motor : /def/vehicle/truck/volvo.fh16/engine/d16g750.sii
    Şanzıman : /def/vehicle/truck/volvo.fh16_2012/transmission/allison_retarder.sii

kullanırsanız çok hızlı gidebilirsiniz. Kodlama bilmiyorsanız Youtube'de bilgilendirici videolar mevcuttur.

8. kullandığın tırın markası ne ve scaina al ama galeriden alırken galeriden motor gücüne bak 730 begir olsun volvo da alabilrisin 750 veya 730 begir olsun dikkat et

9. ByEnes

ByEnes

28
    4
    0
    30
    DAF
    TruckersMP Profili
    bu videoyu izleyerek yapabilirsiniz sanırım

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.