1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Hız Limiti [Anket]

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve silverstone1903 tarafından 29 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Eğinli

Eğinli
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Cvp: Hız Limiti [Anket]

Yurt dışı için bir şey söyleyemem bu konuda bilgim yok.Ancak ülkemizde Hız sınırı 90 Km olan bir yolda 99 Km hıza çıkabilirsiniz Yani belirtilen hızın %10 toleransı vardı (diyorum çünkü 1,5 yıldır araç kullanmıyorum takipte etmedim açıkcası) Kısaca 99 km hızla giden ceza yemezken 100 km hıza çıkan ceza yer ayrıca onların limitleri var atıyorum %20 ihlal eden ile % 40 ihlal edenlerin aralarında puan ve cezada farklılıklar gözetirdi.

2. CSB

CSB
    Plaka

29
    49
    6
    65
    DAF
    TruckersMP Profili

Bak sende diyorsun 90 ise 91 ile gidemezsin ? Niye? Çünkü cezası var.Ama buna aracın motoru izin vermiyo değil cezalar izin vermiyor. Simulasyon oyunuysa çekicinin gücü ne kadar hız ile gidebileceği aynen oyuna aktarılır ki aktarılmış. Ancak cezalarla bu önlenebilir. Tabii ki öyle dorsesiz çekiciyle giderken milleti perişan eden kişiler var ancak hız sınırı 90 da olsa bunlar yine olacaktır. Bana göre simulasyon tamamen gerçeği aktarandır. Bu çekicinin gücü yetiyorsa 150 ile gitmeyi bunu yapabilmeli. Gitmesemde o gücü hissettirmeli.

Ayrıca ceza puanı sistemi getirebilir. Her ceza puanı hız limitini düşürebilir bu çok daha mantıklı olurdu.

Edit : Ayrıca herkes en fazla 90 km/h gidebilirken beygir gücü farkının bir anlamı olmayacak. O zaman tırlarda olan motor farklılıkları pek işleyiş gösteremeyecek ve bu bir simulasyonken.

3. Fatih

Fatih
    Plaka

34
    64
    0
    65
    Renault
    TruckersMP Profili

güçlü motorla çıktığın rampa ile zayıf motorla cıktıgın rampa birmi .

edit : bak algıların şuan tamamen hıza odaklı . güçlü motor almamızın amacı son sürati değil.çekiş gücü.

4. CSB

CSB
    Plaka

29
    49
    6
    65
    DAF
    TruckersMP Profili

Algılarım hıza odaklı çünkü hız limitinden bahsediyoruz. Bu bir simulasyon ve gerçeği tam yansıtmalı diye düşünüyorum. Motor hızı limitlemez cezalar limitler. Oyunda da böyle olması lazım. Güzel bir sistemle çok güzel önüne geçilebilir bunun. 90 km/h limitli hızla çarpan kişiler yine olucak. Önemli olan iyi bir üyelik sistemi ve ceza sistemi getirilmesidir. Ceza puanı sistemi gelirse. Elindeki çekici belli süre alınabilir veya tamamen,1 hafta oyundan yasaklanış olabilir vs.. Yani ehliyeti 1 hafta alınmış olur oyunda öyle belirtilir. Bu tarz sistemler çok daha etkili ve gerçekçi.

5. Fatih

Fatih
    Plaka

34
    64
    0
    65
    Renault
    TruckersMP Profili

bunu şuan gerçekleştirebileceklerini düşünüyormusun ? daha oyun beta bile değil.sırf hız yapıcam diye millete zarar verenler yüzünden sıkıldım oyundan . sen 100 ile gidemedin diye oyundan sıkılırmısın ? dorse varken. cezayı getirseler 100 le gideni 1 hafta oynatmasalar e sende birdaha asla 100 ile gidemiceksin demektir banlanmamak için. e aynı şey değilmi

6. Tercüman

Tercüman
    Plaka

37
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili

110 olsa neyse de 90 çok az.(Şahsi görüşürüm)

7. lastro27

lastro27

19
    2
    50
    MAN
    TruckersMP Profili

90 110 arası iyi olur

8. DaNGeRouS

DaNGeRouS
    Kayıtlı Kullanıcı

4
    0
    0

Ya bırakın hız limiti tartışmasını bu similatörde 12-13-14-15 yaşındaki hız meraklısı smilatörü oyun algılayan veletler olduğu sürece isterseniz 25 kilometre hız limiti olsun gene millet perişan olur.

tek şeritli yollarda hız limiti 50-80 kilometre arası otobanlarda ise 90-120 kilometre arası.

9. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes

Yeni anket eklendi; http://strawpoll.me/2262594

10. DaNGeRouS

DaNGeRouS
    Kayıtlı Kullanıcı

4
    0
    0

Valla bu normalde bir oyun değil simülatör simülatörede hız limiti koymak SALAKLIKTIR...

Multiplayerda önünüzden 90 kilometre hızla giden bir dorseli tırı dorsesiz olarak geçemiyor olmanız nasıl bir duygu söyleyin bana He şimdi uğraşın durun takılın 90 kilometre hızla giden tırların arkasına :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.