1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Hız kuralları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kalpar tarafından 16 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

1. Mertcan39

Mertcan39
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    373
    150
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyunu ne zaman bırakıyorsunuz

mexiumut, mito1172 ve ahmet91 bunu beğendi.
  2. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim.

3. eyp1727

eyp1727
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    Dc yolunda 120 150 arasi onum zaten bos ise gttigi yere kadar

4. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bazen Aksiyon iyidir 150 jetçileri üzdü :/

5. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania
    150km/h sınırını Skoda 'ya da getirdikleri için artık düşük beygirli bir tır ve yüksek tonajlı dorse alıp, Takograf Programını başlatıp, 82km/h ye sabitleyip, arkaya İbrahim Tatlıses, Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur vb. gibi sanatçıların Damar şarkılarını açarak yavaşça gitme kararı aldım. İnanın gerçekten bir ağır vasıta sürdüğünüzü anlıyorsunuz. 730-750Bg V8 motorlar Tırı taksi gibi yapıyor.

6. 1Ceyhun

1Ceyhun

45
    14
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şehir içinde ve yakınlarında özellikle dikkat ediyorum.

7. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Uzun zamandır navigasyon kaç gösteriyorsa o hıza sabitleyerek gidiyorum. Bunun artı yönleri de var eksi yönleri de var. Mesela; önünüzde kaza olduğu zaman, herhangi bir kullanıcıya hasar vermeden rahatlıkla yavaşlayıp durabiliyorsunuz. Oyunun çevre atmosferini daha net inceleme fırsatınız oluyor. Ancak Duisburg-Calais gibi kalabalık bir yoldaysanız; çevreden çok sağınızdan solunuzdan uçarak geçen araçları kontrol etmek zorundasınız. Çok kez karşıdan gelen araç çarpmasın diye bariyere çıkmışlığım var :) Ne olacağı belli olmasa bile, gelişinden kendini belli ediyor bu tarz kullanıcılar. Daha önce de söylediğim gibi; kendilerini iyi makascı sanıyorlar ama dışardan bakıldığında; sürmeyi beceremeyen, bilinçsiz, troll, kötü kullanıcı olarak anılıyorlar. Bir kaç sanal lojistiğin de, üye alımlarını Duisburg-Calais yolundaki makas atabilme yeteneğine göre yapması da vahim bir durum... Ondan sonra adminler kötü, adminler haksız yere ban atıyor. Hı hı tabi tabi...

8. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    6 mayıs 2017 skoda kullanıyorum tabda ben le beraber 2 kullanıcı var tiri sollamaya çıktım 1 gün ban yedim bide böle düşün

9. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Çevre atmosferine katılıyorum.
    Rusyanin domotes almasiyla ilave 10 15 TIR geldi. Avrupa plakali TIR ların gidişini izlemek hoşuma gidiyor. 90 i geçemiyorum çünkü TIR sürüyoruz.

Tamam oyun grafikleri etkilemese bile birçok şeyi ,sert bir manevrada o dorse lastikleri yükle birlikte çok sert asinir. Yani gerçekte TIR ci ne yapiyorsa bende onu yapıyorum. Az kurguyla oynarsanız tat alırsınız.

Bizde jetciler var sebzeci deniyor. Tamam da illa sebzeler yetiscekse bu termoking dorsede olmaz mi ? Adamlar meyve sebze bozulmasın diye ets mp dekilerden hızlı gidiyor. Avrupada da bu yok. Onlar nasıl tasiyor acaba sebzelerini.

10. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hızlı ve dikkatli kullanmak, gerektiği yerde yavaşlamak ayrı, hızlı kullanıp önünde ne var ne yok çarpıp makas atmak ayrı bir olay. Mesela ben yavaş gidince sıkılıyorum, yol bitmek bilmiyor. 2000 km lik teslimat alıyorum bir süre sonra gözlerim odaklanamıyor sürekli aynı yere bakmaktan. Klavye ile oynadığımdan virajlarda çoğu zaman manevra alamıyorum ama yavaşlayınca sorun olmuyor.

Ama o dikkatsiz sürenler kendini zaten her yerde belli eder ki dün gece bir rapor attım, adama baktım daha dün kayıt olmuş. Bir insan kayıt olduğu ilk gün ban yemeyi nasıl başarır ya :D Bunu yapabilen oyuncuyla diğerleri aynı kefeye konulmamalı. Aha bu da profili isteyen bakar :D https://truckersmp.com/user/2144099

TRMert77 bunu beğendi.