1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hile diye ban yedim?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Elijah tarafından 30 Mart 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Senin yerinde olsam o videoya montaj yapıp açtırırdım banı :D

2. dreamer3509

dreamer3509
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    3
    2
    0
    Göstermelik dorselerin olayı o zaten var gibi gözükür hasar alır ama aslında ne dorse var ne hasar var ortada. Ama merak ettim de büyük ihtimal yönetim izin vermiyordur ama bir sorayım profilinde ki kanıtları atabiliyor musun? Merak ettim şimdi.

3. Eagle Vision

Eagle Vision
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    333
    234
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hile kullanıp neden banlandım demekte ayrı bir yüzsüzlük ..

4. TELKESEN38

TELKESEN38
    Plaka

27
    101
    73
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    150 uğuruna nice güneşler batıyor yarab ne işin var göstermelik dorseyle vs al arabanı tak sözleşmeli yükünü bak keyfine 2015 ten buyana oynuyorum bu oyunu ve işi bilmeyen tek admin memduh başgandı oda yalan oldu herhalde saygılar

EmreG bunu beğendi.
  5. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Atılan ban cezalarının tamamını (silinenler hariç) biz zaten görebiliyoruz. Eğer kullanıcı, diğer kullanıcıların görmesini istemiyorsa; bunu profilindeki ayarlardan değiştirebilir ve "Private/Gizli" olarak işaretlediyse; biz bunu public bir yerde paylaşamayız. Kendisi isterse paylaşabilir.

6. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Bağlı olmayan dorsenin hasar bilgisi gözükmez. Dorse hasarı %100 olan resimde dorse takılı iken dorse hasarı %0 olan kısımda dorse takılı değil.

Sizin de dikkatinizden kaçmış galiba.

7. EmreG

EmreG
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    geçmiş olsun truckers mp ban geçmişine bakmak istiyorum bunu hile diye yazmış olamazlar

8. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Profildeki ban kanıtlarını görmediğiniz için; bu şekilde yazmanız normal. Kaldı ki, neden profilindeki ban kanıtları yerine kendi videosunu paylaşıyor ve bunun üzerinden yorumlatıyor? Madem masum, profilindeki kanıtları paylaşsın? Ben kanıtları gördüğüm için söylüyorum. Atılan banda haksız bir durum yok. Kullanıcı kanıtları paylaşırsa, hack olup olmadığını net bir şekilde anlayabilir ve yorumlayabilirsiniz.

ssv4x bunu beğendi.
  9. TheEmirHanTR

TheEmirHanTR

19
    4
    0
    15
    TruckersMP Profili
    Admin Haklı Beyler Dağılın

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.