1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü High Power Cargo

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Albos tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HLKozTR

HLKozTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    11
    2
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Boya ile lakası yok bende high power cargo dlc kullanıyorum. Bende çalışıyor.
    Steamdan oynu sağ tıkla özellikler de dlc bölümünde high power cargo yüklü yazıyormu yazıyorsa oyunda serbest çalış bölümünden bulmanız gerekir. Yüklü yazmıyorsa yanındaki tiki kaldırıp tekrar işaretleyin yüklenicektir.

2. Albos

Albos
    Plaka

40
    267
    166
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yuklu zaaten ama yukler cikmiyo

Beratisot bunu beğendi.
  3. 61Furkan61

61Furkan61
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    dlc paketini yanlis yuklemis olabilirsiniz yada kariyer kazanmanizi gerektiryor olabilir yada gercektende sizde belki boyayi degistirince cikacaktir denemekte fayda var yada oyundaki surumunuz dlc moda uymuyor olabilir mesela bende german paintjobs paketi var 1.8.2.5 surumune aliyorum oyunu uyumsuz paket diyor en guncel ahline getiriyorum calisiyor bunlari bir kontrol edermesiniz yada kaldirip tekrar yuklemeyi ve yeni profil acarak denermisiniz

4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili

oyuna girip hakkında/dorse listesi/alçak dorse kısmında bulabilirsiniz. ayrıca şak diye çıkmıyor sabrediniz. ayrıca nakliye piysası/serbest çalış kısmında da bir çok sayfa mevcut. sol üst kısımdan makine bölümünü seçip aratınız yat,helikopter,havalandırma ünitesi,petrol hattı parçaları vs.. orada.

çıkıyordur da sizin bulunduğunuz veya çevre şehirlerde çıkmıyordur. bir kontrol edin. bir sürü sayfa var kolay gelsin.

5. SystemRoot

SystemRoot
    Plaka

25
    38
    4
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben sürekli görüyorum ama benim profil son seviye. (Belli seviyelerde gözüküyor)

6. Rodos33

Rodos33
    Plaka

37
    4
    1
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beceri puanında Değerli yük en az 3 lvl olması gerekiyor sanırım. Bendede var High power cargo paketi dediğin gibi başlarda görmemiştim fakat Beceri puanınındaki Değerli yük 3 lvli geçtikten sonra arada denk geliyorum. Lvl yükselttikçe daha çok denk geleceğini düşünüyorum. Ben 5 lvl yaptim ve eskisine oranla daha çok denk geliyor + taşıma ücretleride oldukça iyi genelde o işleri almaya çalişiyorum.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.