1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü High Power Cargo Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve AltayPasha tarafından 25 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AltayPasha

AltayPasha
    Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    0
    Merhaba arkadaşlar iyi oyunlar ve herkese iyi günler <3 Öncelikle geçen gün High Power Cargo Pack indirdim 10 TL ye. Fakat indirmeme rağmen steamde yüklü bir durumda ve yüklü olan kısımda tik işaretli gözüküyor. fakat bu kargoları ( helikopter,gemi,havalandırma..) bir türlü oyunun içinde göremiyorum.Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım eder misiniz ?? Teşekkürler şimdiden :thumbup::Helpsmilie:

2. NiekHD

NiekHD
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı

1.215
    2.256
    165
    Cvp: High Power Cargo Sorunu

@"AltayPasha"

Eksik yüklenmiş olabilir. Steam kütüphanenizde oyun ayarlarında DLC sekmesinden High Power Cargo Pack onay tikini kaldırıp tekrar işaretleyin.

3. AltayPasha

AltayPasha
    Kayıtlı Kullanıcı

2
    0
    0

@"NiekHD" Tamam şimdi deneyeceğim ve http://www.ets2mptr.com/konu-ets2-mp-yeni-is-cikmama-sorununa-cozum.html şurdaki arkadaşımızın bağlantısını da deneyeceğim.Acaba yükler mi zor bulunuyor ?

4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes

High Power Cargo paketindeki yükler çok az bulunuyor. Tüm yükleri gösteren bir dorse modu vardı. Bulursam gönderirim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.