1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hesap ve banlarım hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TunahanKars tarafından 20 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TunahanKars

TunahanKars
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    5
    0
    15
    [​IMG] Şimdi benim bir hesabım vardı ve ben bu hesabı kullandım ban felan yedim en son perma yedim ve üstünden baya geçiyo 1yıl kadar felan.Şimdi bu hesaba girdim truckersmp'ye hesap aktif değil ve banlarım gözükmüyo aktif ettim mpye giriş yparken şifre veya email yanlış diyo ama benim hiç banım yok diye gözüküyo şuan.Ben bu hesapı kullanabilirmiyim

2. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Profilinde Hesap Durumu: Aktif ve ya Aktif Değil ibaresi senin oyuna girmene engel olmaz.

Bu hesaba daha önceden hangi Steam hesabı ile kayıt olduysan o hesap üzerinden ETS2:MP giriş yapman gerekli.

Yasaklanan Steam hesabın ile şu anki banı olmayan hesaba girersen Kullanıcı adı ve ya şifre (Invalid e-mail or password) yanlış hatası alırsın.

ssv4x bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.