1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü hesap açma hatası world of trucks

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve OyunTutkunu tarafından 17 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. OyunTutkunu

OyunTutkunu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

46
    1
    0
    35
    TruckersMP Profili
    euro truck simulator 2 yi aldığımda 5 saat oynadım sonra world of trucks hesabı açtım sonra hesabıma giriyim dedim ondan sonra sifremi hotmailimi girdim ama banaOPERATION FAILED - THE SPECIFIED ACCOUNT DOES NOT EXIST bu yazıyı verdi yani böyle bir hesap yok anlamına geliyor galiba ondan sonra bende yeni hesap acıym dedim gene herşeyini düzgün girdim ve bu seferde bunu verdi ALL GAMES OWNED BY YOUR STEAM ACCOUNT ARE ALREADY CONNECTED TO SOME EXISTING WORLD OF TRUCKS ACCOUNT bu da herhalde sizin zaten bir hesabınız var oluyor ve ben bu oyunu steamden yükledim hesap acarken steam kullandım siteniz hotmaille ilgili sorun yaşandığını yazmışsınız ama bu yazıyı 2015te yazmışsıız biz 2017deyiz hayla bu sorun giderilmedimi lütfen yardımcı olun(e****k***n@hotmail.com)

Lütfen bakın!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Temmuz 2017
  2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
Konu Durumu: