1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Rehber Heavy cargo pack, dorse çıkmayanlar için bütün bilinen çözümler

Konusu 'Rehberler / Kılavuzlar' forumundadır ve TheKingTR tarafından 14 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar dorseler ağır tonajlı olduğu için ve çok fazla ekstra puan gerektirdiği için çok nadir çıkıyor bu konuda bu dorselere nasıl ulaşılabileceğini göstereceğim.

• Hesabınızın yüksek seviye olması gerekiyor.
    Bildiğiniz gibi oyunda bir seviye sistemi var ve bu siz yük teslim ettikçe savenize ekstra tp olarak puan gelir, böylelikle seviye atlarsınız, bu sayede beceri kazanıp daha çok para eden veya daha çok ağır yüklere ulaşmanız daha kolaylaşır. Zaten gerçek hayatta da böyle o dorseleri taşımak her yiğidin harcı değildir ;)

• Becerilerinizin yüksek seviye olması lazım.
    Fullenmese bile çoğunun en az 4 tik felan olması gerekir bu becerimler yük teslim edip seviye atladıkça 1 veya 2 puan becerim olarak geliyor.

• Bende bunlar tam neden hala gelmiyor diyenler için.
    Adım.1 # Serbest çalış veya tek seferlik iş kısmına girip "Sırala" Kısmından [​IMG] seçin.

Adım.2 # Eğer yine olmadı herhangi bir otele, tamirciye, benzinliğe veya garaja giderek uyuyun ve daha sonra tekrar Adım.1`i tekrarlayınız.

Konu Anlatım Görsel vs. Her Şey : @TheKingTR

2. Vueenx

Vueenx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Faydali Bır Rehber