1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hayatımın En Saçma BANI!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve xXFunderFullXx tarafından 11 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Haklı bir ban mı?

1. Evet

65,0%
  2. Hayır

35,0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gereksiz tartışmaya girmeyin konuşulması gereken konu hız sınırının 110 veya 150 olması değil

Bakın burada kurallar tam işlemeli,

Yukarıda arkadaşın biri 3 gün yemiş aynı durum; kontrolü kaybetmiş, spin atmış karşı şeride çıkmış ve bir araca çarpıp hasar vermiş 3 gün ban uygulanmış

Konu sahibi arkadaş ise kendi şeridini çok az ihlal etmiş yada etmemiş ve karşı şeritte duran bir araca dorsesi ile sürterek geçmiş 6 gün ban uygulanmış

Soru şu sürtme çarpma ile aynı kategoriye girer mi girerse hafif dokunuşların tamamını hasar almasakta raporlayıp adminlerin iş yükünü 5 katına çıkaralım mı? İlk banların süresi kazaya göre mi değerlendiriliyor. O zaman niye adminler benzer kazalara farklı süreleri uygun görüyor? Adminin kendi görüşü mü yoksa net kurallar mı süreyi belirlemeli?

Konuşacaksanız bunları konuşun hız sınırı olması olmaması çok birşey ifade etmiyor sonuçta sakin ve dikkatli sürmeyen 90 ile gitsede kaza yapıyor.

Razor3214, hoca33 2 ve Funderfull bunu beğendi.
  2. Funderfull

Funderfull
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    176
    41
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sağolasın ama bende saldım artık atsamda birşey değişmez sistem böyle işliyor anladığım kadarıyla.

Ne yazdığımı düzgün oku kardeşim herkes 110 ile zevk almak zorunda değil bu oyun her nekadar simulasyon adı altında çıkmış olsa bile tamamiyle bir simulasyon değil oyunun orjinalinde nasıl 150 hatta üzerine çıkılmasına izin verilmişse benimde 150 ve üst hızlara çıkmak istemem öyle zevk almam gayet normal okuduğunu anlama sorununmu var bilmiyorum hız sınırı 110 olduğundan beri D-C de oynuyorum genellikle dedim yine yorum yapmak için yorum yapılmış maalesef.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Ocak 2020
    hoca33 2 bunu beğendi.
  3. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ohooo almış scoda yi ,almış fizik modunu bide nerdeyse kendini haklı cıkartcak.neyse sizin gibiler temizleniyor yavaş yavaş.

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş adam ben haklıyım dememiş bana 3 gün atmışlar sana niye 6 gün atıyorlar al benim videoyu göster süreye itiraz et demiş siz okuduğunuzu anlıyor musunuz?

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    ben yanlış mı dedim? yazmak için yazmayın ayrıca çok beklersin troller temizlenecek diye.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.