1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hayalet dorse nasıl silinir?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 34cengiz tarafından 19 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FrankTR

FrankTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar, SCS'nin kişisel dorselerinden önce kendime özgü kişisel dorsemi çoktan hayalet dorse ile yapmıştım. Ancak şimdi son güncellemeyle gelen kişisel dorseleri kullanabilmem için hayalet dorseden kurtulmam gerek, ancak bir türlü yapamadım. Bilenler yardım ederse sevinirim.

Not: Yeni save aç demeyin lütfen, bu benim yıllardır oynadığım profilim. Bu profili bırakamam. Aracımın km'si bile değerli benim için :) Teşekkürler

2. UBerk

UBerk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.097
    785
    200
    Not: Save dosyanizin yedegini alın!
    Game dosyasına girin. CTRL+F ile trailers kelimesini aratın. Yanındaki kodu kopyalayın.
    Sonra trailers şu şekilde olsun.
    trailers: 0

O kodu ise current_job'a yapıştırın. Oyuna girip hızlı kaydı yükleyin. Olmaz ise özelden gönderin savenizi ben sizin için halledeyim.

mexiumut, Oyuncu Adam ve FrankTR bunu beğendi.
  3. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Önce yükü bırak hızlı kayıt al eğer az çok kodlama biliyorsan yapılır arkadaş demiş zaten trailers kismini unutma

FrankTR bunu beğendi.
  4. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayalet dorseyi ben de kaybedemedim. Yapacak bir şey yok ne yazık ki. Yeni bir profil aç. Tır kilometresinden bahsetmişsin. Onu da tırının kodlarındaki odometer: koduyla istediğin gibi ayarlayabilirsin.

FrankTR bunu beğendi.
  5. mexiumut

mexiumut
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.317
    4.247
    300
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim @UBerk dediğin işlemi uyguladım ve çalıştı. Daha önceden Dorse Yöneticisi'ne girince oyundan atıyordu şimdi atmıyor. Yapamayan olursa aşağıdaki resimleri takip etsin.

Mor kısımda yazan yeri 0 olarak değiştiriyorsunuz.
    Mavi kısımda yazan _nameless.xx.xxxx.xxxx kodunu kopyalıyorsunuz ve trailers[0]:_nameless.xx.xxxx.xxxx satırını siliyorsunuz.

CTRL+F ile current_job'u aratıyorsunuz, iki nokta üst üste'den sonra bir boşluk bırakıp kopyaladığınız _nameless kodunu yapıştırıyorsunuz
    game.sii dosyasını kaydettiken sonra hızlı kayıt dosyasını yükleyin. Sizi garajınıza gönderecek, bundan sonra dorse alıp Dorse Yöneticisine girebilirsiniz.

38kayserili, FrankTR, Extreme ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tahminlerime göre o kodu düzeltsen bile yinede hata vermeye devam edecektir ama sen yine şansını dene belki bi ümit düzelir. :)

FrankTR ve Extreme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.