1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hatalı Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TRSami01 tarafından 2 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TRSami01

TRSami01
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    9
    1
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben geçenlerde birisi bana çarptı diye ona bilerek kaza yaptırdım. Bu arkadaş laglı gidiyordu bende sağdan geçtim. Videoda belli zaten. Adamın kare hızı da düşük. Beni hile diye rapor etmiş. Trial bi moderator perma ban attı. Ben hile kullanmadım ama. Ban itirazında bulundum sonucu bekliyorum.

Sorum şu: İtirazın olumsuz olması sonucunda aynı steam hesabımdan ETS 2'yi silip tekrar alsam o hesaptan yeniden ETS 2 MP oynayabilir miyim ?
    Benim bir steam hesabımda daha ETS 2 vardı zaten. Onda hiç ban yok. Ortak kullanım nedeniyle CS GO'da VAC yediğimiz için kendi steam hesabımı açtım.
    Daha sonra ETS 2 MP için o hesaba gir çık yapmamak için asıl kullandığım hesaba bir tane daha ETS 2 aldım. Tekrar gir çık yapmamak için asıl hesabımda ETS 2 MP oynamak istiyorum.

Yaptığım tek hile para hilesi o kadar. O da multiplayerde değil singleplayerde yaptım. Daha sonra MP ye geçince o da geldi.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Ekim 2018
  2. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ceza aldığınız videoyu görebilir miyiz ?

MbrsscTR ve UBerk bunu beğendi.
  3. mamiefe04

mamiefe04
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sizce böyle post açan birisi kanıt videosunu buraya ekler mi? Hile açıp kaza yapmış ve perma ban yemiş, üstüne yedek hesaptan bahsediyor.

emregunes bunu beğendi.
  4. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Üzdü.

5. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence sen bu oyunu oynama ya.. Kendi fikrim.

emregunes bunu beğendi.
  6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Videoyu görmeden birşey diyemeyiz. Günahını almayalım şimdi, belki de bilmiyordur permadan sonra hesap açmanın iyi olmadığını.

7. TRSami01

TRSami01
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    9
    1
    0
    Yedek hesap değil kardeşim. 2 steamım var. Birisi eski birisi yeni. Yeni olan 1.5 yıllık falan. Eski olan 2-3 yıllık. Eski olandada ets vardı yeni olandada. Eski hesabıma gir çık yapmamak için indirimde DLC'li bir daha aldım. Bir hesabım daha var yani. Ban yiyince almadım tekrar. Ayrıca bu bir oyun. Ban yiyince insanlar beni mi dışlayacak ? Bu ne tavır ?

8. TRSami01

TRSami01
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    9
    1
    0
    Videoda aşırı hız gözüküyor ama öyle 150 ile giderken ben 300 le gidiyormuş gibi değil. Adamda lag vardı. Önümdeydi uzak duruyordum. Bende bi ara yavaşladığında solladım önüne geçtim. Daha sonra bu benim önüme geçerken kaza yaptırdı. Bende sağdan önüne geçtim bunun. Adam 150 le gidiyor videoda. Laglı olduğu için anlık duruyodu. O arada geçtim sonra bu kaza yaptı. Amacımda buydu zaten o bana çarptığı için bende ona bilerek yaptım.

9. TRSami01

TRSami01
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    9
    1
    0
  10. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25