1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hatalı ban yedim.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve redman321 tarafından 2 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. redman321

redman321
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    2
    0
    15
    Merhaba ben Ets2 oynuyordum. Yolda giderken viraja biraz hızlı girmiştim ve tırın kontrolünü kaybettim daha sonra adama çarptım. Hiçbir şekilde kasıt yok. Videoda sizde görebilirsiniz. 1 ay ban yemişim. Bilerek yaptığım bir şey değil bu. Banımın kaldırılmasını rica ediyorum adminlerden. Şimdiden teşekkür ederim.
    Video link: https://www.youtube.com/watch?v=crL5wKFlPrg
    Girdikten sonraki bildirim: [​IMG]

2. MbrsscTR

MbrsscTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

383
    176
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kasıt olmamış olabilir, maalesef haklı ban. Yeni güncellemede dorse dengesi değişti, artık virajlara eskisi gibi hızlı girilmiyor. Daha dikkatli olursun umarım bundan sonra :)

3. Steal

Steal
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Haklı ban ama şans tanınabilirdi fakat öyle bir şey kimse yapmıyor.

4. redman321

redman321
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    2
    0
    15
    Ban sebebiyse de 1-2 gün ban atarsınız ama 1 ay ban atılacak bir hareket mi bu onu anlayamadım. Kasıt yok, kötü sürmüş olabilirim fakat 1 ay ban yemek cidden benim için kötü oldu.

5. MbrsscTR

MbrsscTR
    Plaka

383
    176
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Son 1 yıl içindeki 4. ban ne olursa olsun 1 aydır. https://forum.truckersmp.com/index....ersmp-rules-tr-truckersmp-kuralları-08092018/ buradan kuralları okuyabilir https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-profildeki-ban-renkleri.23608/ buradan da profildeki ban renklerinin ne anlama geldiğini öğrenebilirsin :)

6. onurornek1225

onurornek1225
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

25
    61
    21
    85
    DAF
    1.32 güncellemesinden sonra dorse hassasiyetinde büyük oranla bir değişiklik oldu. Defalarca devrildim. Artık virajlara olması gerektiği hızlarda girmek durumundayız. Kontrolü kaybetmişsin. Dorse devrilirse iki yolda kapanırdı. Ama karşı taraf onu görmüyor işte sen tehlikeli sürüş yapıyorsun bana çarpıyorsun diye algılanıyor.

7. blackstar234521

blackstar234521
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    136
    47
    50
    Volvo
    yemin ederim issizler ya adam oturup 2dk lik video yuklemis ne diyeyim ya.bu oyundan zaten sogudum.boylelerini goruncede nefret ettim oyundan

8. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Haklı Ban. 4. Ban Cezan Olduğu İçin 1 Ay Ceza Almış Olabilirsin. Videoda Konuşan Kişilerden Biri TruckersMP Personeli Zaten Biraz Zor Kaldırırsın O Banı. Geçmiş Olsun.

9. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bumu hatalı ban ?

Eğinli bunu beğendi.
  10. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    İyi de kasıtlı çarpmamış. Sanırım 1.32 güncellemesinde dorsenin kontrolü değiştiğini öğrenmemiş. Hemen de karar vermeyin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.