1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Hangi tır ve nicin

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BloodyX tarafından 3 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. Catagin

Catagin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

64
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba hızlanması nasıl oluyor öyle ben hep şanzımanda kararsız kalıyorum Man TGX mi taksam Scaniamı hep scania diyip geçıyorum ama herkes MAN öneriyor sence neden ? Takmam gerekmi? aynı şekilde Eski Kasa Volvoda Öyle.

2. purppLz

purppLz

20
    391
    590
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Herkesin man önermesi eskide kaldı.Man şanzıman diyorsa 12 vites diye demiştir.Onun haricinde oyunda en iyi hızlanan şanzıman 6 vites yeni volvo ve eski kasa volvo motorudur.

3. Catagin

Catagin

64
    1
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sence hız için hangisini yapmalıyım?

4. purppLz

purppLz

20
    391
    590
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Mp oynayacaksan 6 vites volvo şanzıman(kural sebebiyle)
    Sp oynayacaksan 12 vites man şanzıman
    İkisindede eski kasa volvo motoru olacak

5. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.768
    255
    İveco ile reno mangum hariç tüm tırları kullanıyorum. Reno premium @RenaultSport un dediği gibi sesi adamı gaza getiriyor makas atası geliyor insanın. Volvolar da hem hızlı hem güzel hem rahat/konforlu dafları yeri geldiğinde faça yeri geldiğinde şade yapıyorum ikisi de yapabildiğinde güzel oluyor. Scania yı yeni yeni sevmeye başladım o yüzden onun hakkında birşey söylemiyorum.

6. FireFox

FireFox
    Plaka

25
    357
    94
    100
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bende yol tutuşu iyidir diye 150 ile viraja girdim konvoyda sonra ne olduğunu konvoy biliyor :(

7. blackstar234521

blackstar234521
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    136
    47
    50
    Volvo
    kardesim sessiz derken Volvonun motorunun bi sesi kukruyor tir.sesine bayiliyorum :D

son guncellemelerle scs Volvonu hayliyle bozdu scania ile arasi cok iyi oldugu icin.ama yinede Volvo asaletini kaybetmedi.Volvo deyin gecin bence cunki diger tirlarin 20 yili vardir Volvoya yetismesi icin ;)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Haziran 2018
  8. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    Motorda streamline r730_v8 candır. Volvonun 750lik tırına bile onu takıyorum.

12 vites daf/man/scania şanzımanı candır her zaman. 6 vites süremiyorum süremiyorum süremiyorum...

Not: 6 vites kullanamadığım için skoda da sürmüyorum

Ayrıca Scania şanzımanı 5 kademe retarderli olduğu için daha çok hoşuma gidiyor.

9. Eagle Vision

Eagle Vision

28
    333
    234
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    DAF Euro 6 480BG - DLC geldiğinden beri sürekli olarak kullanıyorum. Aracın sesleri ve kabini bence çok hoş. Ayrıca oyuna gelen etkinlikleri bu tır ile tamamlamaya özen gösteriyorum. Hatta etkinlikte verilen hediyeleri diğer tırlara bile takmıyorum sadece DAF'a . Böyle de tuhaf bir huyum var. :) Şu ana kadar 420.000 km yi devirdik.

Tabi bazen değişiklik olsun diye VOLVO FH16 2012 - MAN TGX modellerini de sürüyorum

10. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Mercedes. Çünkü Alman teknolojisi. Gerçekten simülasyon mantığı ile oynadığınızda özellikleri ön plana çıkıyor. Hızlı gidip makas atacaksanız; ne alırsanız alın. Makas meraklıları için hangi tır olduğunun çok da bir önemi yok nası olsa. 150 bassın yeter ;)