1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Hangi tır ve nicin

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BloodyX tarafından 3 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. purppLz

purppLz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

20
    391
    590
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hız sınırı olmasa tamam derdim :D

2. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    Volvoyla vabisle millete artistlik taslayanlara emektar mp4 ile ne dersler vermiştim zamanında :)

Çaktırmayın benim mp4 de scania motorlu

3. MarufTV

MarufTV

29
    1
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Volvo Globetrotter XL çünkü basıyor , güzel sollama yapılıyor ve güzel bir şekilde modifiye ediliyor ...

4. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    İlk göz ağrım Scania R730 Topline (eski kasa), Volvo FH16 Globetrotter XL ve Scania S730 araçlarımı değişimli olarak sürüyorum. Hepsinin ayrı bir zevki var. Ama özellikle Volvo'yu çok bozdular. Eski hâliyle kıyaslıyorum, araçta yol tutuş denen bir şey kalmadı. Scania S'in yatmadığı virajda Volvo takla atıyor.

5. daimy2017

daimy2017
    Kayıtlı Kullanıcı

47
    92
    38
    15
    volvo artık "elit" özelliğini kaybediyor, çünkü adı Çin ile özdeşleşmeye başladı

6. sfkglsl

sfkglsl

27
    15
    3
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni
    Scania S neden mi hacı hızlanması yol tutuşu efsane ve birazda hastalık var :D

7. MustafaArslan

MustafaArslan

22
    3
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    eski kasa volvo motor ve man 6 vites şanzıman takılı vabisle mutluyum

8. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    scaniada motor değişimi gereksiz bence 730 gayet yeterli

9. RenaultSport

RenaultSport

23
    2
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Renault Premium çünkü aramızda bambaşka bir bağ var. İnsan kolay kolay Renault sevemez fakat bir kez bağlanınca da bir daha Renaulttan ayrılamaz. Adeta tıra aşık oluyorsun ve istesen de bırakamıyorsun. Ayrıca bence şuanda oyunda yol tutuş olarak en iyi tır Renault. Evet oyunda biraz abartıya kaçılmış...

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  10. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Gerçekte her modele binmedim. Oyun için ise garajda her marka TIR var. Anlayabilmek icin sırayla sürüyorum. Sürüş kabin pozisyonunu da orginal bırakıyorum. Normalde 2008 scanialar hoşuma gidiyor ama v8 kokpiti için 2012leri sürüyorum. Scania hoş geliyor hele v8 sesi.

Aslında hepsi iyi. Ama xf 105ler ayrı hoşuma gidiyor. Daha garaja alamadım.TIR da aynaya bakinca arkadaki dorseyi takip etmeyi seviyorum. Krone trailer iyiki geldi aracı daha güzel gösteriyor.

Ozan Ceylan bunu beğendi.