1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hangi marka tırı kullanmalıyım?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Taliskaan tarafından 2 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    R730 2012 ya da S730 2016 olmasın o, sanırım yılı karıştırdınız :D

2. Driven06

Driven06
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Acaba Volvo'da vites kademeleri de aktif olarak aracın göğüs bölgesinde gösteriliyor mu? D-N-R konumları falan. Geçenlerde Daf Euro 6'da böyle bir animasyon olduğunu yeni farkettim.

3. muhteva

muhteva
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

160
    86
    120
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bildiğim kadarıyla direksiyonun sağındaki kol üzerinde hareket ediyor yani gösteriyor. Ben orijinal vites topuzu kullanıyorum takviyeli buçuklu. O yüzden otomatiğe pek aşina değilim ama gösteriyor yani.

4. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dlc ler fulse scania ve daf kendi Dlc side var onlar olabilir kendi fikrim yeni volvo

Taliskaan bunu beğendi.
  5. Eğinli

Eğinli
    Plaka

60
    229
    191
    160
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bütün arabaları kullanıp kararı kendiniz vermelisiniz,Benim tavsiyem MAN kullanma sebebime gelince MAN firmasının Türk Sanayii'sine katkılarını yakından bilirim,oyuna başladığımdada ilk aracım volvo olmasına rağmen garajımda MAN mutlaka olurdu,ikinci olarak ise motor sesini sevdim. Bütün araçları kullandım hepsinin kendine has güzel tarafları var,mesela geçen gün uzun zamandır daf kullanmadığımı fark ettim tek seferlik bir iş alıp özleme son verdim,hiç birini ayırt etmiyorum sürüş tekniği olarak.

Önerim önce MAN Daha sonra yine MAN :D:D

Asim Hulusi, FRANSMAAS ve Taliskaan bunu beğendi.
  6. Eolo

Eolo
    Plaka

18
    70
    188
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    VOLVO <3

Taliskaan bunu beğendi.
  7. eğre tuning back in varsa daf ama sakın vabis veye volvoyla oynama özellikle acemiysen ve dc atıyr isen çunkü vabis kullanıyosuan volvo sana yol vermez volvo isen vabs vermez

Taliskaan bunu beğendi.
  8. Driven06

Driven06
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    D-C Yolunda ne bir saygı ne bir alçak gönüllülük ne de bir düşünce kalmış, özellikle de biz Türklerde. Arkadaş tır ula altımızda ki, millette ki neyin acelesi. Normal kurallara uyarak düzgün şekilde gidiyorum, haldır huldur korna çalan, küfür eden, yol doluyken sollamaya çıkıp iki tarafada kazaya sebep olan, önüne kıran, her türlü kötü şey var. Umarım işim düşmedikçe girmem o yola. Daha hala birçok kişi neyin içinde olduğunun farkında değil.

Eğinli ve EmreG bunu beğendi.
  9. Asim Hulusi

Asim Hulusi

30
    7
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Elbet herkesin gönlünde bir aslan yatıyor. (BENİM MAN:D ) Ama ben 3 şehirdeki garajıma şoför almıyorum. Her marka ve modelin varsa eski ve yeni kasadan kendi zevkime göre renk ve aksesuarlarda tırları koydum. Hangisini canım isterse onu sürüyorum kilometreleri 20-30 binde. He dersen ki favorin. Favorim MAN TGX 680. Onun kilometresi 150 bin filan :) Bence çekiş kuvveti, yol tutuşu ideal. Frenleme olarak ben klavye kullandığım için yavaşlamak isteyince birden hız 40-50 düşüyor diye fren kuvvetini orta şekerli kullanıyorum. O da acil durumlarda hemen durmaması demek oluyor (Tüm tırlar için). Sen test et önceliğin ney ise karar ver derim ;)

Taliskaan bunu beğendi.
  10. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.067
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yılını unuttum, kopyayı da yanlış almışım. :D

Adam ondan keyif alıyor. Son sürat gitsin, tır yükü taşısın, kurallara uymasın, kaza yapsa da kimse bir şey demesin. Oldu, o zaman git GTA falan oyna.:)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.