1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hangi marka tırı kullanmalıyım?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Taliskaan tarafından 2 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Driven06

Driven06
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Özel mesaja baksana sen bi gardaş.

2. Kalpar

Kalpar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    @FRANSMAAS şu eski dafın direksiyonunu bir türlü sevemedim ya.

3. Steal

Steal
    Plaka

579
    337
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hangisini iyi kullanıyorsan senin için en iyisi o olur fakat Scania DLC değil de DAF DLC alman daha mantıklı olur, daf dlc'si nin özellikleri çok hoşuma gitti..

Taliskaan bunu beğendi.
  4. Taliskaan

Taliskaan

49
    27
    105
    hocam kavgaya cidden gerek yok agız dalaşı falan, sizin önerinizi dikkate aldım şuan tuning pack ile oynadım keyif vericiydi. teşekkürler yine öneri için.

FRANSMAAS bunu beğendi.
  5. Driven06

Driven06
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Rica ederim efendim ne demek :) tercih etmenize destek olduysam ne mutlu bana :)

Taliskaan bunu beğendi.
  6. ZOFKA

ZOFKA
    Plaka

34
    30
    23
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben önceki ETS'yi de oynadım. Orada Volvo kullanıyordum çünkü en hızlısı oydu orada ama ETS2'de Scani daha hızlıydı (150 hız sınırı gelmeden önce) öyle Scania'Ya alıştım. Ağırlıklı olarak Scania kullanıyorum çünkü çok şekil tır. Modifiye paketi de varsa çiçek çiçek. En hızlısı ve en şekili Scania. He tabi insan sürekli aynı tırı kullanınca sıkılıyor ara ara diğerlerini de kullanıyorum. Mercedes'in sesi ve kullanımı zevkli. Daf işte bu uzun bir konu. Gerçekten tır kullandığını Daf sürünce anlıyorsun. Sürüş keyfi en iyi tır kesinlikle. Daf modifiye paketi ile özellikle eski Daf bir şekil oluyor öf. Yeni Daf ise içi çok güzel direksiyonu falan sürüş keyfi daha iyi gibi. Benim ana tırım Scania ama Daf'ı da çok kullanırım. Ben de son bir aya kadar klavye kullanıyordum. Alışınca klavye de zevkli. Bir süre direksiyon keyif vermemişti bana alışana kadar. Direksiyon iyi hoş ama sürekli kurması sökmesi işkence.

Taliskaan bunu beğendi.
  7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben her tırı aldım, canım sıkıldıkça değiştiriyorum. Hepsinin kendine göre albenisi farklı, ancak ben tabela/gps hız sınırını pek geçmediğimden bana göre hepsi aynı.Daf'ın frenlemesini pek beğenmemiştim, belki de benim ayarlardan dolayıdır. Aktif olarak kullandığım Scania S730 2012.

Taliskaan bunu beğendi.
  8. Burak Gür

Burak Gür

423
    242
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
  9. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eskiden Volvo`dan inmezdim şimdi o fikrim değişti nedense Scania gözümde daha hoş duruyor S serisi biraz fazla savruluyor gibi geliyor o yüzden yeni kasa R730 kullanıyorum.Çok fazla hızlı sürmediğim için fazla devrilmedim.Scania`nın yakışıklı göründüğünden kullanıyorum.

Taliskaan bunu beğendi.
  10. muhteva

muhteva
    Plaka

160
    86
    120
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bana göre yeni kasa Volvo. Çünkü neden ? Ben hem görsel olarak heybetli olduğu için hem farlarında gündüz ledi olduğu için ve en önemlisi kabin içerisindeki gösterge panelinde bütün fonksiyonları aktif çalıştığı için volvoyu seviyorum. En basit örnek olarak dorse dingili kaldırdığımda göstergelerde uyarı ışığıyla bunu anlayabiliyorum.

Extreme, Taliskaan ve FRANSMAAS bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.