1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Hangi İnternet Sağlayıcısını Seçmeliyim?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ugur89 tarafından 7 Ekim 2020 başlatılmıştır.

1. Opssorry

Opssorry
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fiber varsa hiç düşünmeden geç derim. Eskişehir'de yaşarken 2 kere ev değiştirdim birinde fiber vardı 100 Mbps'ye kadar destekliyordu 95'in altında düştüğünü görmedim hiç. ( Türk telekom ) Diğer evde fiber yoktu 50 mbps destekliyordu onda da 45 civarı alıyordum. Şimdi köyde yaşıyorum 16 Mbps alıyorum ve net çöp :)

Razor3214 bunu beğendi.
  2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben köyde yaşamamama rağmen 16 mbit en çok alıyorum, 14mbit gösteriyor şuan, en fazla 1mb/s- 1.5mb/s hızlarla çekiyorum. Fiber olsa 1 dk durmam alırdım (TürkTelekom kullanıyorum şuan).

3. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tek bir PC'de oyun oynarken hiç problem yaşamıyorum fakat oyun sırasında biri wifi ye bağlandığı an pingim 500'den aşağı düşmüyor benim.

4. WatchAndLearn

WatchAndLearn
    Plaka

28
    27
    9
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardeşim turkcell fiber yokmu orada

5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öyle. Birisinin video açtığını anlıyorum hemen. TMP'de ping anında fırlıyor. Gerçi bu ping fırlaması Çinlilerin 200 ve üstü pingle radara girmesiyle de oluyor.