1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Yere Perma Ban Yedim !

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Berkan Bey tarafından 10 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    Şu D-C ye sürmeyin arkadaşlar banların yarısı orada atılıyor. Gidin arkadan otobandan dolanın yüksek hızlar yapabilirsiniz kimse oluyor olsa bile tek tük. 30 KM daha fazla benzin yakacaksınız ama o yolu çekmekten iyidir.

30 KM daha fazla yakacaksınız ama varış süresi emin olun daha kısa sürecek C-D yolundan. O yolda Mercedes Actros + 730 Scania motor ile saatte 170 kilometreden bir kere bile düşmeden gittiğimi hatırlıyorum. Ve (gerçek zamana göre) 10-15 dk da Duisburg a varmıştım. Ama D-C yolunda tam 1 saat 5 dk sürdü. Trafik tıkalı vs vs.

Bu bir simülasyon oyunu, evet öyle, hızı sadece deneme amaçlı 1 kere yapmıştım. Yoksa normalde 120-130 u geçmiyorum. Ama D-C yolu simülasyondan uzak sadece NFS ile ETS2 yi karıştıranların bulunduğu yer. Girmeyin o yola, zamanınıza, sabrınıza, ban geçmişinize yazık.

2. Azat33

Azat33
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

21
    80
    25
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    suçlu olan sensin kardeş çünkü ordaki hız limitiyle giden bir arac suçlu olamaz

3. GameMasterTR

GameMasterTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    48
    15
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hakli ban

4. Berkan Bey

Berkan Bey

26
    11
    1
    35
    TruckersMP Profili
    kardeşim konuyu anladığına emin misin ?
    Teşekkürler
    Senin yüzünden kaç kişi haksız bir şekilde banlandı burda ki yorum atan herkesin düşüncesine saygı duyuyorum ama sen umrumda değilsin.En kısa zamanda oyundan uzaklaştırılmanı bekliyorum.

5. pekkaaa

pekkaaa
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

24
    26
    2
    0
    @KacaKTV oyundan uzaklastirilacak birsey yapsa uzaklastirilir onda problem yok. Ancak haksız ban olarak ne yaptı cok merak ediyorum. Bir suca bazi adminler kick sebebi derken bazi adminler ban sebebi derler kacak genellikle ban atmadan yanaydi ayrica takimdan atilmasinin sebebi son zamanlarda cok fazla sureli ban atmasi sanirim. Senin dedigin butun adminler icin gecerli herkes haksiz ban atiyor. Adam kurallara uymayana istedigi cezayi verebilir adminden admine degisir. Cevabım : Haksız ban yemeseydiniz

6. Berkan Bey

Berkan Bey

26
    11
    1
    35
    TruckersMP Profili
    KacakTV nin ne dediği veya ne yaptığı umrumda değil.Takımdan atılması doğru bi karar oldu.Dediklerim bütün adminler için geçerli değildir her admin haksız yere ban atmıyor öncelikle bu konuda bi anlaşalım benim sözlerimle genelleme yapamazsın.Ayrıca kurallara uymayana istediği cezayı veremez her ihlalin bir ban süresi vardır bir çok kez ban yediğim için kendim de bunu tecrübe ettim ancak konu şuan KaçakTV nin ne yaptığı veya ne dediği değil ve siz de onun hakkında yorum yaparak bu konuya bi fayda sağlamış olmuyosunuz.Gereksiz yorum yapmayın cevabınız için teşekkür ederim.

7. pekkaaa

pekkaaa
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

24
    26
    2
    0
    Burada tartismayi baslatan sensin. Herkesin yorum yazmaya hakkı var. Kacaktv bazı oyuncular tarafından çekilmediği için atıldı. Her suçun belirli bir süresi 4. 5. 6. banda var. ilk 3 ban adminin insiyatifi.

Edit : Ayrıca bu adam 4. 5. 6. banda bile 20 gün ban atsa bile süreyi degiştirmedi. Sadece itiraz edenlere baktı. Anlatabildim mi?

8. Berkan Bey

Berkan Bey

26
    11
    1
    35
    TruckersMP Profili
    1.olarak tartışma başlatmadım o kişiyle ilgili düşüncelerimi dile getirdim 2. olarak sana yorum atmaman gerektiğini söylemedim gereksiz yorum yapmaman gerektiğini söyledim 3. olarak çekilmediği için değil görevini kötüye kullandığı için görevinden alındı diyebiliriz ve son olarak bir daha açtığım konudan başka bir konu hakkında attığınız yoruma cevap vermeyeceğim.Bilmem anlatabildim mi.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.