1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Yere Perma Ban Yedim !

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Berkan Bey tarafından 10 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Berkan Bey

Berkan Bey
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    11
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Size bişey sormak istiyorum.
    D-C yolunda giderken birisi benim üstüme kırdı ve sonra bende ona yol vermedim adam benden şikayetçi olmadı ben de ondan şikayetçi olmadım fakat arkadan gelen 3.kişi benim ona yol vermediğimi kaydedip benim Perma ban yememe sebep oldu.
    Benim blok yaptığım kişi benden şikayetçi değilken arkadan gelen birisi beni hangi hakla reportlayabiliyo ve bunun sonucunda hangi akıl bana Ban atıyo ben bunu anlamıyorum.
    Bu olay tıpkı şuna benziyor : Ben bir trafik kazası yapıyorum.Kaza yaptığım kişiyle aramızda anlaşıyoruz fakat yoldan geçen birisi polisi arıyıp bizi şikayet ediyor ve biz bunun sonucunda hasar kaydı raporu alıyoruz.
    Sizce bu mantıklı mı bana mı ters geliyor bana akıl verin lütfen.
    Bu durum yüzünden diğer 2 hesabımda perma ban yedi full dlc vardı içim yanıyor..
    https://youtu.be/DpaQCPuY31M ilgili video.

2. ihtiyar

ihtiyar
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    352
    441
    200
    TruckersMP Profili
    Banda herhangi bir haksızlık göremedim ve bildiğim kadarıyla 2. hesap kullanmak da ban sebebi.

3. Mertcan39

Mertcan39
    Plaka

26
    373
    150
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sonuç olarak trafiği tehlikeye atıyorsun unutmaki aldığın ets 2 ve dlcler single player için truckermp senden para almıyor hala single oynayabilirsin

Eğinli bunu beğendi.
  4. Berkan Bey

Berkan Bey

26
    11
    1
    35
    TruckersMP Profili
    onu bilmeden 2.hesabı açtım fakat o da ban yedi ben bu oyunu cidden severek oynuyorum onun için 3. hesaba geçtim ne yazık ki o da ban yedi.

trafiği tehlikeye atmıyorum o adam bizi uzun zamandır takip ediyordu bende o kişiyle sürekli o şekilde dalaşıyordum, duisburga geldiğimizde birbirimize iyi geceler diyerek ayrıldık.şikayetçi olması gereken kişi benim blokladığım kişi olmalı çünkü 3. kişiye bi zarar vermedim bu durumda beni şikayet edemez.ona blok yapmadım iyi bakarsanız.

5. Mertcan39

Mertcan39
    Plaka

26
    373
    150
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    1. birden fazla üyelik ban sebebi kuralları okuyun 2. trafikte yaptığınız her şey trafikteki herkesi ilgilendirir sizin dediğiniz şuna benzer yan dükkana hırsız girdi ama ben polisi aramadım çünkü bana zararı yok

6. Berkan Bey

Berkan Bey

26
    11
    1
    35
    TruckersMP Profili
    birden fazla üyeliğin ban sebebi olduğunun farkındayım ve asıl konu o değil.Önce vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.
    Bana kalırsa benim durumum trafik kazası yaptığınızda problemi aranızda halletmenize rağmen yoldan geçen birisinin polisi arıyıp olaya dahil etmesi gibi.Bu durumda 2 tarafta mağdur olur.Fakat bu durumda tek mağdur olan kişi benim.
    Bu olay şöyle olsaydı ben o adamı blokladıktan sonra sağa çekip beni reportlayan kişiyede aynısını yapsaydım oyunu bile bırakmaya razıydım fakat oyunu ciddi anlamda severek oynuyorum haksız bir ban yediğimi düşünüyorum.

7. Mertcan39

Mertcan39
    Plaka

26
    373
    150
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu oyundaki insanlar malesef trollerdrn bezmiş durumda brn dahil insanlar artık her gördüğü şeyi rapor ediyor itirazınızı yapabilirsiniz geçmiş olsun tekrar

8. pekkaaa

pekkaaa
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

24
    26
    2
    0
    Sende onu rapor et geribildirimden rapor yetkisi alınabilir

9. Berkan Bey

Berkan Bey

26
    11
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Banımın açılma gibi bi durumu olamaz mı acaba ?

10. YiGiTTT

YiGiTTT

29
    20
    3
    35
    TruckersMP Profili
    Gerçekle oyun arasındaki farkı anlayın artık :D
    Banın açılmaz oyunu sil indirime girince aç steam hesabı al 10 tl ye 2 tane tekrar yükle oyna , benim ana hesap perma yedi 5 tane hesap buldum şuan arkadaşlardan :D Bide nickleri ??? olacak şekilde yaptım çarpıyorum alt+f4 yapıyorum pinfo'da alamıyor nick'tende bulunmuyor

Berkan Bey bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.