1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Yere Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Maniac tarafından 5 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Maniac

Maniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    11
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet arkadaşlar olay bugün gerçekleşti. Calais bildiğiniz gibi gene sıkıştı. Yükümü yeni aldım yola çıktım bir tane skoda önüme kırdı ona çarpmamak için ani fren yaptığımda benim arkamdan gelip benim soluma doğru çarpıp beni deviren şahısa sinirlenip küfür ettim diye ban yedim. Sağolsun Süleyman53 banladı. Ama bana küfreden benim yolumu kapatan elemanlar hala oyunda. İkincisi madem bu kadar banlayacak birilerini arıyorsun. Calaiste tırlarımızı engelleyen skodalara ban at.Bize değil. Cidden oyundan soğuyorum. Birde oyunda ahmet diye biri vardı ne hikmetse admini nerden tanıyorsa bir mesaja 1 dakikaya ban yedik hayret Allahın işine bak sen. Sınırsız yetkiyi verirsen böyle insanlara bazıları kaldıramaz ego yapar. Misal suleyman53 gibi. He bu arada reckless driving den ve çarpmadan da banım uzatıldı. Onada bir şey demiyorum. Ben o zaman bu oyunu oynamayayım direkt video kaydı olayım o oynasın.
    BUDA YAPTIĞIM İTİRAZ.
    https://prnt.sc/rtle1y

Son düzenleme: 5 Nisan 2020
  2. ihtiyar

ihtiyar
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    352
    441
    200
    TruckersMP Profili
    seni devirdi yada sana çarptı diye küfür etme hakkına sahip değilsin videoya alıp raporla ve oyununa devam et

3. Yasin 53

Yasin 53
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.038
    2.664
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyunda hiçbir hakkın yok birilerine karşı küfür etmek için haksız bir ban değil (:

Maniac ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  4. Maniac

Maniac

24
    11
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    İnsanız biz robot değiliz. Bu bir ikincisi bunu bana yapanın da ban yemesi lazım ki yemiş değil. Üçüncüsü ben video programı ilemi oynayacağım bu oyunu.Adminler ne güne duruyor??
    Dördüncüsü peki banı 1 dakika içinde yememe ne diyeceksiniz. Ben adam raporluyorum. Umarım dönerler diye bekliyorum adam 1 dakikada admin kankasına ban attırıyor. Torpilden başka bir şey değil.

5. Kiesza

Kiesza
    Plaka

23
    327
    490
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Küfür etme hakkına kimse sahip değil.

DesertEagle26 ve Maniac bunu beğendi.
  6. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adminlerde para almıyor gönül işi ile yapıyorlar sonuçta 7/24 oyunda kalamazlar değilmi,o yüzden kaydını alırsın rapor edersin ban ı yer.Biraz mantıklı düşünmek lazım.

DesertEagle26, ihtiyar ve Maniac bunu beğendi.
  7. Maniac

Maniac

24
    11
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben devrildim diye küfür etme hakkına sahip değilsem millet de beni devirme hakkına sahip değil. Adam son gaz gelip deviriyor. Sonra biz sinirlerimize hakim olamayınca biz haksız oluyoruz. Şakasınız cidden. Sen o kadar saat oyna sür yavaş yavaş git. Kusura bakma biri gelsin keyfine seni devirsin. Bırakta bir iki laf söyleleyim dimi...

Çok güzel demişsin gönül işi anladım. Mantıklı dediğin. Ama kusura bakmada oyunda ahmet diye biri ekip arıyorken ben devrilmişken report yazıp benim sadece küfrettiğim yeri alıp kendi yaptıklarını kayda almayıp ss atması ve bunun sürecinde ban yemem ve bunların hepsi maksimum 5 dakika olmadı öyle diyeyim. Tanıdık olduğunu bu kadar belli etmesinler. AYIP

8. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer sadece işin cidden yükünü götürmek ise bir şey diyemem ama sırf trafik için saatlerce o yolda gezip hala ban yedim diye sinirleniyorsan ban yemeni haklı buluyorum aklı olan insan o yola girmez. Tabi burda admini ve skodayı savunmuyorum oyunun çok leş bir düzeni var kimin ne olduğu belli değil ama eğer haksız duruma düşmemek istiyorsan elinde bir kanıtın olmak zorunda ve sakin olmayı öğrenmelisin elinden başka bir şey gelmez.

9. YunussEmre

YunussEmre
    Plaka

176
    173
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    bırak kanka uğraşma aynısı benim başıma geldi anlatıyorum: bi tane scodalı beni trollüyodu beni kaç kez devirdi, önüme geçip frene basıyodu hep ,sonra ben adam önüme geçmesin diye onu blokladım sonra 3 ay ban yedim nedeni blocking idi.

Maniac bunu beğendi.
  10. albaywolf

albaywolf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

37
    126
    80
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Küfür etmek yerine rapor et bence daha iyi.

DesertEagle26 ve Maniac bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.