1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız yere ban yedim yardım

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Konyali42 tarafından 13 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Ban atarken ban geçmişine bakıyorlar eğer çok fazla yasaklanma varsa daha uzun banlıyorlar veya süresiz banlıyorlar. Dolayısıyla adminin yaptığı herhangi bir yanlış/kasıtlı bir hareket yok. Ne kadar adaletsiz görünse de adminin yanlışı yok.

Mesela dün gece şu kişiyi sadece 5 gün banladılar, muhtemelen ilk banıydı. Bana kalsa "bunun yaptığı iş mi şimdi" diyerek ilk mi-üçüncü mü-onuncu mu bakılmaksızın 1 ay banlanması gerekir;

Son düzenleme: 14 Haziran 2015
  2. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    The Cleaner o sebeple değil, küfür ettiği için atıldı. Öncesinde o nedenle atılıp tekrar alınmışsa bilemem.

3. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    konyalı hadi sana 1 ay ban cok diyelim sen daha önce nie 4 kere banlandın bi onu da söle bakalım yani fazlaca banlanmışsın

4. Konyali42

Konyali42
    Plaka

42
    81
    13
    65
    Volvo
    Bu sefer hakket sucum yoktu da neyse artık çekıcez cezamızı :)

5. Hardy

Hardy

306
    469
    185
    Bazen istem dışı durumlara maruz kalıp kötü sonuçlar yaşanabiliyor. Demekki senin yaşadığın gibi bir durum yaşanırsa, hiçbişey yapmadan raporlayıp beklicez öyle. Adamlar düzeni bozup bizi sıkıştırsa da, durumdan kurtulmak için kuralı bozmayı her halükarda ban atılma sebebi olarak görüyorsa adminler, onlarda kurallarını gözden geçirmeleri bence...

6. CEO

CEO
    Plaka

25
    140
    13
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence de Senin Suçun Yok. Adamlar Başından Beri Seni Sıkıştırıyorlar. Admin de Sıkıntı

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  7. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Gerçekten 4 ban yediği için 1 ay atılmış ama ortada saçma bir durum var. Ben 3. Kere "ramming" ban yememe rağmen 2 hafta attılar. Ters yön yüzünden 1 ay ban yemiş ve ban yeme sayılarımız aynı. Sanırım Rotterdam çevresi olduğu için 1 ay banlanmış.

8. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bu cezayı geçmişte yaptıklarından dolayı almışsın bro.Şayet ki yetkililer ile iletişime geçip derdini anlattıktan sonra ,gelecek cevaba göre bu konuyu açsan çok daha mantıklı olurdu şahsi fikrim .Çeşit çeşit bir sürü insan var bir ton report var bunların arasından her zaman doğru / yeterli kararı vermek çok zor yaptıkları işleri küçümsememek gerek..

9. ALONE_DARK

ALONE_DARK

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Benim bi sorum olucak.. Bu adamları bu kadar çıldırtıcak ne yaptın ?
    Hiç bişi yokken önünü kesen trol musallatı değil bu.. Bariz adamlar kitlenmiş sana..

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.