1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Yere Ban Yedim Buyrun İzleyin

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mustafa Akdemir tarafından 8 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mustafa Akdemir

Mustafa Akdemir
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    22
    2
    50
    TruckersMP Profili
    S.a Bi Kaç Gün Önce Haksız Yere Ban Yedim İtiraz Ettim Admin Yabancı Oldugu için Kendimi Tam İfade Edemedim Ve Kendimi Net Bi şekilde Savunamadım Kimse Gösterdiysem Video Kaydını Herkes Bana Hak Verdi Benim Suçum Olmadıgı Taktirde Ben Blocklama Sebebinden 1 Ay Ban Yedim Bu admin 2.880 Saat Oyun Süresi Var Bu Oyunu Gözü Kapalı Oynaması Gerekiyor Kuralları Adı Gibi Ezberlemesi Gerekiyor Fakat Admin Suçu Bana Arkadan Çarpanda Değil de Bende Buldu Ve 1 Ay Ban Attı Şimdi Ban Sebebini Anlatim Ben Yolumda Gidiyorum Arkamdan Dorsesiz Tır Geliyor Tam Bi Trol Hız Hilesi Açmış Hasarsızlık Açmış Aradaki Mesafeyi Korumuyor Tam Arkamdan Sıfır Geliyor ve Ben Tren Rayını Gördügümde SAdece Motor Freni Açtım Ve Bu Freni Açınca İkaz Işıgı Yanar Video da Belli Oluyor Tam Fren Yapmadım Ve Bu Adamın Aradaki Mesafeyi Korusaydı Biraz Boşluk Bıraksaydı Bana Çarpmazdı ve Sürekli Kornaya Basarak Dikkatimi Dağıtıyor Tren Rayı Kapalı Oldugu Halde Aynı Şeyi Yapıyor Bana Arkamdan Çarptı Diye Kendisi Zaten Hasar Almıyor Hasarsızlık hilesi hız hilesi kullanıyor Bu Durumda Neden Beni Banlatıyor Ve Bu Admin Video Hiçmi İzlemeden Kafasına Göre Banlatıyor Lütfen Bi Yardımcı Olun Ben Bu Adamı Trollesem Bende Video Çekmezdim Aynı Video Bendede Var Ben Bu Adamı Karşıdan Gelenler var Diye Dörtlü Açarak Ve Kazaya Sebebiyet Vermemek İçin Dikkati Gittim Ama Bu Adam Hız Hilesi Hasarsılık Hilesi Açarak Mesafeyi Korumadan Rally Yapar Gibi Geliyor Adminin Bana Attıgı Kurallarda Bu Bir Similasyon Oyunudur Rally Oyunu Değildir Diyor Ama Sanki Bu Kuralı Ben Çiğnemiş Gibi Oluyorum Lütfen Bu Sebeblerden Dolayı Bizim Türk Halkımıza Milletimize Yapılan Yalnış Banlar İçin Yardımcı Olun Ban Kaydımı Silsinler 1 Ay Yine Banlı Kalırım O mesele Değil Full DLC li Hesab Ondan Yanada Sıkıntılı değil ama ban Kaydım olunca bidaki banda 3 ay sonrakinde sınırsız oluyor Bunları Önleyelim Adamın Attıgı Video Bu : https://www.youtube.com/watch?v=i6-p0ZHYYC4&feature=youtu.be&ab_channel=Anonymous Buda Benim Çektigim Video :https://www.youtube.com/watch?v=SxPHz6AacDk&ab_channel=KöroğluTrans Bu Arada Feadbeck de Gönderdim Yine Kimse İlgilenmiyor Beni Banlayan adminde Adam Akıllı Cevap Vermiyor Bana Oyun Kurallırını Gönderiyor Oyun Kurallarında Tek bir Hatam Olmadı Video İzleyin Buyrun . Banlayan Admin : FirestarteR93

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Hocam haklısın takip mesafesini korumalıydı diyeceğim de 130'dan 30'a indiriyorsun bi anda hızını, şimdi biz nasıl savunalım seni.

Umut Öz bunu beğendi.
  3. BolbieZ

BolbieZ
    Plaka

597
    747
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hızlı 130 la giderken birden fren yapıp hızın 30'a düşüyor ve arkandaki adamı zor durumda bırakıyorsun öyle fren yapılmaz. Bana göre haklı ban.

4. Batu123gg

Batu123gg
    Plaka

21
    78
    8
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öyle fren yapılmaz kardeş.

5. Mustafa Akdemir

Mustafa Akdemir

31
    22
    2
    50
    TruckersMP Profili
    Hocam Motor Freni + Treyler Freni Açıyorum Nedeni Adam Korna İle Taciz Ediyor Sollama Yapılmayan Yerde Sollama Yapıyor Adamla Aramda Mesafe Var Sanıyorum Fren Yapıyorum Ve Tren Rayına Yaklaşıyorum Adamda Hız Hilesi ve Hasarsızlık Açık Dikkatinizi Çekerim Çarptıktan Sonra Hasar Almadıgı Halde Ve Bende tam Durmadıgım Halde Videonun Başında Karşıdan Gelen Var diye Dörtlü Açarak Adamı Uyarıyorum Niyetim Sizce Trol müdür.

6. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Önün boş olmasına rağmen adam gelsin vursun diye sert fren yapıyorsun yani burada suçlusun haksız felan değil

Batu123gg bunu beğendi.
  7. Batu123gg

Batu123gg
    Plaka

21
    78
    8
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    2 tarafta suçlu. Bence konu kapanmalı ve unutulmalı.

8. BeratALTIN

BeratALTIN
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Rayların orda yapsan hadi neyse Raylara gelmeden önce Frene asılıyosun videoda apacık ortada bilerek yaptığın acelesi var demekki sağa doğru geçip yol versen nolucak Admin yerinde bende olsam buna bende atarım

9. Mustafa Akdemir

Mustafa Akdemir

31
    22
    2
    50
    TruckersMP Profili
    Katilin Hiçmi Suçu Yok Kardeş Yarın Başınıza Bu olay Gibi Bişey Gelirse Merak Etmeyin Ben Burdayım Sizi Herzaman Savunurum

10. Mahmud Eren

Mahmud Eren
    Plaka

23
    349
    167
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    Olay Çok Karışık O'da suçlu Sende
    sen aniden hızını indiriyorsun