1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız perma ban?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve EnesKaptan38 tarafından 4 Mayıs 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EnesKaptan38

EnesKaptan38
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

16
    9
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba

Ben yaklaşık 4 yıldır Euro Truck Simulator 2 oynuyorum 1 yıl cracklı oynadım imkanım olmadığı için ve hayatımda gerçek hayatımda da 1 kez bile olsun sahtekarlığa hileye başvurmadım bugün akşam saatlerinde TMP ye girdiğim zaman Permamently Banned yazısını görünce şok oldum başım döndü ve sonrasında Cheating i gördüğüm zaman az kalsın bayılacaktım inanılmaz haksız yere Perma ban yedim hadi permayı geçtim hileden ban yedim abi ben hayatımda göz ucuyla bakmadığım aklımdan geçmeyen şeyden ban yedim. İtiraz yazacak takatim yok o yüzden hemen bi video çektim nasıl itiraz etmeliyim yardım edermisiniz

Adminler ne kadar test vb. şeyleri isteyin yeterki Cheating den ban atmayın!

Dikkat: KANIT EKLEMİŞLER https://i.hizliresim.com/DYnOa1.png
    BAN VİDEOSU: https://gfycat.com/AngelicHiddenFlicker

Son düzenleme: 5 Mayıs 2019
    schilbS bunu beğendi.
  2. EmirhanUlas

EmirhanUlas

342
    209
    160
    DAF
    TruckersMP Profili
  3. EmreG

EmreG
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

589
    810
    185
    TruckersMP Profili
    reiz geçmiş olsun ama itraz etsende 15 güne anca bakıyorlar 10 güne baktı diyelim ayın 15 inde farklı birşey söyler kanıt ekler vb sen o kanıta farklı şekilde itraz edersin ayın 25 olur zaten ayın sonuna kadar infnite açılır yani uğraşma ve bu aralar türklerin kötü sürücü olduğunu düşündükleri için haksız ban attıklarını düşünüyorum neyse tekrardan geçmiş olsun

4. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    İtiraz edip beklemekten başka bir yol yok gibi. Bir şey soracağım internetiniz D SMART mı ??

5. EnesKaptan38

EnesKaptan38

16
    9
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dostum internet D-Smart ayarında bişey pingim 120 en az 150 civarında

ama hesabın değeri 60 lira yani birazda onun için dert ettim yoksa banane yenisini alırım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Mayıs 2019
    Ege1903 bunu beğendi.
  6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kodlarla etrafta başkaları varken oynamamaya çalışın. NCZ bölgelerde falan deneyin (garaj, şirket girişi vs.)

1) 120 ping iyiye işaret değil. Evde interneti kullanan başkaları da mı var?
    2) Ping testi yap veya oyun içi pingi gösteren bir görüntü varsa kullan.
    3) İtiraz videonda koddan kaynaklı fırlama yok. Tamam çekici sapıtıyor ama, aynı olay gerçekleşmedi. Ben skoda kod açtı sandım tır uçunca, meğer uçan senmişsin. "Speed hack olsa niye kendim uçayım" falan itirazlarına ekle.

7. EnesKaptan38

EnesKaptan38

16
    9
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    dostum haklısın işte napalım saflığıma denk geldi yaptım hayatımda ilk defa böyle şok oldum şaka maka bayılacaktım azdaha ya ve hala açılmadı

8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben üstteki mesajımı güncelledim, bir daha bak. :)

9. EnesKaptan38

EnesKaptan38

16
    9
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fark ettim

1) İnterneti 4 kişi kullanıyor
    2) Hız testim https://i.hizliresim.com/r5PXYz.png
    3) Reis bizde yalan olmaz benimde var meraktan kafeye gidip açmışlığım SP'de ama ben MP'de speed hack olduğunu daha doğrusu çalıştığını kendim gördüm kendi videomda resmen :D İtiraza ekledim !

TEŞEKKÜRLER KATKIN İÇİN

10. Challenger (06)

Challenger (06)

24
    710
    420
    170
    Volvo
    Geçmiş olsun kardeşim haksızlığa uğramak kötü bir durum inşAllah hakkını alırsın.

EnesKaptan38 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.