1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Olduğunu Düşündüğüm Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mystery tarafından 11 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mystery

Mystery
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    98
    13
    50
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar videoda görüldüğü gibi bir olay var. Beni banlatan skodanın 2-3 dakika arkasında gidiyordum.Skodada 60-70 civarlarındaydı hep yol musait olmadığı için sollayamadım. Arkasından sellektör yapmama rağmen ne yol verdi ne hızını arttırdı (evet bana yol vermek zorunda değil hızlı gitmek zorundada değil) fakat ben sollama yaparken arkadaş geçmiyeyim diye gaza yapışıyor ben girmiyeyim diye arayı kapatmaya çalışıyor. Burada benim değilde onun ban yemesini düşünüyorum en azından onunda.

Sizinde düşüncelerenizi bekliyorum

Video ; https://www.youtube.com/watch?v=OPXDN18udkk&feature=youtu.be

Oyunda böyle sürücüler dolu gereksiz hırslı. Adamlara ne yaparsan yap ne dersen de ama sollama

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Şubat 2019
  2. biraktim

biraktim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.190
    1.338
    230
    Keşke sizde orada önüne kırmasaymışsınız, haklı ban ama bende böylelerine uyuz oluyorum. Kesiyor biçiyor kendi yaptığı yeri siliyor ve seni banlatıyor.

3. Amirim4530

Amirim4530
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    GPS'e bakınca ne kadar kalabalık olduğu görülüyor beklemek zorundaydın.Kendi video kaydın varsa itiraz etmeyi dene ama bence burdan bi sonuç çıkmaz.

Extreme bunu beğendi.
  4. gsbs1995

gsbs1995
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Elinde kaydın varsa gonder yoksa uğraşma hiç hayatta kalkmaz sürekli oto mesaj arıyorlar dağ dağa küsmüş dağın haberi varmı acaba appeal ban diyoruz başka türlü yazıyor feedback yazıyoruz ayrı telden yazıyor

5. Mystery

Mystery

30
    98
    13
    50
    TruckersMP Profili
    önüne kırmadım aslında sinyal verip şeride geçiyorum ama adam halen öndeki araç 4 lü yakıp yavaşlamasına rağmen beni sıkıştırmak istediği için sürtüşme gerçekleşiyor

6. Tacettin

Tacettin

32
    3
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yaptığın durumda hata senin o istediği gibi sürer ona karışamazsın malesef hata hertürlü sende dikkatsiz sürüş + blockıng den yemıssındır umduğuma göre banı

7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bencede haklı olduğunu düşünüyorum
    Öyle kalabalık bir yerde sollamana gerek yok. Ya sabırla yavaş gideceksin yada o kalabalıklar da takilmayacaksin (fikrimce )

8. Mystery

Mystery

30
    98
    13
    50
    TruckersMP Profili
    parantez içinde yazmışım zaten

9. esmercocuqs

esmercocuqs
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

26
    8
    3
    45
    DAF
  10. ata1453qwe

ata1453qwe
    Plaka

27
    11
    1
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adamın yaptığı hareketler çok sinir bozucu ama videoya göre Haklı değilsin kardeşim adamın önüne geçmemen gerekirdi.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.