1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız/Gereksiz Ban Sorunu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve ataberkzzz0211 tarafından 19 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ataberkzzz0211

ataberkzzz0211
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    1
    0
    15
    Arkadaşlar ben dün Calaiste EU2'de kimsenin önünü kapatmayacak şekilde yolun kenarına park ettim fakat ban yedim.Ban yeme sebebim wrong way yazıyordu ters yolda değildim ve beni banlayan admin herhangi bir kanıt linki vermemiş.İşin ilginç kısmı önce 3 gün yazıyordu şimdi ise 1 ay.Yardımcı olabilirmisiniz ne yapabilirim ben banımı azaltmak veya kaldırmak için ?
    Admini detaylı bir şekilde araştırdım ve bu adminin baska insanlara da gereksiz veya haksız ban attığını öğrendim.Adminin nicki:immortal766

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Merhaba,
    Zaten ban itirazı yapmışsınız. Admin kanıt videoyu profilinize ekleyecektir. Son 12 ay içerisindeki 4.ban olduğu için de süre 1 aya uzatılmış. Ban yiyen herkes haksız ban diye konu açıyor, o yüzden onlara fazla itimat etmemek gerekiyor.

Extreme ve RaichuTR bunu beğendi.
  3. Ahmet ARSLAN

Ahmet ARSLAN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

47
    13
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeş kenera çekmen zaten ilk hatan ama çektiğin yer de önemli.mesela çimlerde mi çektin yoksa yol kenarımı tmp haklı

4. MbrsscTR

MbrsscTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

383
    176
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    Birisi sana çarpmış ve yolun ortasına atmış olabilir, afk olduğun için de öyle kalmışsındır. İtiraz ettiysen kanıt ekleyecektir admin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.