1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve HaksizBanlandim tarafından 13 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HaksizBanlandim

HaksizBanlandim
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    1
    0
    0
    https://medal.tv/clips/3F7vN3TZDC8CV/IU3JganBId4q

Bu videodan kalıcı ban yedim ki haksız yediğimi dusunuyorum hakli bile olsa bu video için kalici ban vermek ne kadar dogru gelin de truckersmp adminlerinin verdigi banlarin rezaletliğine bakalım

2. emrecancolkk

emrecancolkk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

21
    66
    194
    125
    DAF
    TruckersMP Profili
    :D direkt bodoslama dalmışsın karşı şeride, burada herhangi bir haksızlık göremiyorum ben. Eğer 6. banın ise perma yemen gayet normal.

3. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çoktandır merak ediyordum ne zaman gelecek haksız görünümlü haklı ban konusu diye. Kusura bakma da bu yol da hiç yavaşlamadan bodoslama dalmışsın üstelik 3'lü dorseyle. İnsan bir durur önce sonra sağına soluna bakar. Düşünür ben bu 3 dorseyle çıkacam ama dönebilir miyim diye. Ne yapacaktı admin seni ayakta mı alkışlayacaktı yani ...... Birden fazla cezan varsa permayı yersin. İyi tatiller ;)

Edit: Sonradan profiline baktım [​IMG] Şöyle de resmini koyayım. Daha önceden de banların var. 5 Aktif banın var. Ve perma yemen çok normal. Ve yerinde bir karar olmuş

Son düzenleme: 13 Haziran 2021
    Draconian, Razor3214, Eğinli ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  4. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Her ban yiyen gelip foruma üye olup konu açıyor, bence buna sınırlama getirilmeli. Günlük dozumu alıp konuya cevap vereyim. Kardeş oyunda fren diye bir şey var hiç denk geldin mi? :niekhd1:

01adanali01, DaNgEr900, Ghost ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
  6. Turkolass

Turkolass
    Plaka

25
    74
    193
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    adının hakkını veriyorsun. :)

alikvp, Extreme, emrecancolkk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban haksız

KaanMarngozoglu bunu beğendi.
  8. Thema

Thema

193
    153
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş orası tren yolu mu , senin tren yolunda gitmen lazım.

Gaddar Kerim bunu beğendi.
  9. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili

Belki biraz kaba olmuş şimdi bakınca fark ettim sıcağı sıcağına yazmışım lakin; ben bu oyunu hilesiz oynayanlardan birisiyim. Sanırım beş altı yıldır oynuyorum hep kredi sistemi ile ödemelerimi araçlarımı aldım. Hal böyle olunca en ufak araç hasarı 5000-6000 euro bandında keza dorse hasarlarıda öyle.

Oyundan ve adminlerden çok beklentim yok. Haftada 1,2 defa yük alıp yanına da kırmızı çizgi eski bölümler açıyorum keyif yapıyorum. Lakin arada böyle oyuncular oluyor nihayetinde oyun yani aşırılık illa olacak ama cıvıtanlar cidden zarar veriyor oyuna, skodalar ya da böyle abuk tipler (yukarıdaki gibi.)

Ban 'a gelince kaçaktv sanırım eski admindi o daha iyi bilir bende ederinin maksimum 1 hafta diye düşünüyorum. Lakin arkadaşın mazisi lağım gibi o yüzden uygundur Abi yasuo oynamaya devam etsin. Bu forumda cidden tanışmadım ama güzel insanlar olduğunu düşünüyorum. Böyle ban alanlar ne bu forumu ne bu oyunu hak ediyor.

Turkolass, hoca33 2 ve Korhan bunu beğendi.
  10. emrecancolkk

emrecancolkk
    Plaka

21
    66
    194
    125
    DAF
    TruckersMP Profili
    Tm.

Umarım ironi yapmışsındır.......

Korhan, DaNgEr900, Ghost ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.