1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BLasTeaR tarafından 18 Mart 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BLasTeaR

BLasTeaR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar.
    Ben de ban yemişim ve iş yoğunluğundan birkaç hafta giremediğimden yeni fark ettim.

Olay:
    Tünel girişinde ve yol her iki yöne de kapalı olduğundan ve arkadan da gelenler tüneli girip yolu iyice açılmaz hale getirdiklerinden dolayı ben de mecburiyetten videoda gördüğünüz gibi girişi kapatmak zorunda kaldım.
    Bu videoyu çeken şahıs ise işine geldiği yerden kesip atmış. Göstersene tünelin içini ve diğer ucunu, yemez ama. Videoyu atana yazdım ama yanıt vermemiş, şimdi dikkat ettim videoyu atan ÇIWGIN PANDA, Türk sanırım.

Ulan yol iki yöne geçişe kapalı ve ben tünel girişin kenarında durduğumda dahi önüme geçip tünele giren ve kapatan oluyor ben de öyle yapmışım ve bunu oyun içinden yazılı ve sesli olarak da dile getiriyorum adam gelmiş banlatmış beni.
    Böyle haysiyetsiz insanlar yüzünden haksız ban yiyoruz!

Benim isteğim bu banı geçmişten kaldırmak. Orada görünmemesidir.
    Bir de olursa eğer, bu banı atana durumu izah edip beni haksız yere banlatana da ceza vermesidir.

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler ..

Son düzenleme: 19 Mart 2021
    DaNgEr900 bunu beğendi.
  2. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abi bu durumda açacaksın ncz geçeceksin milletin içinden. En azından ban yemezsin. Yapamıyor bu işi TMP adminleri...

BLasTeaR bunu beğendi.
  3. hazaraakk

hazaraakk

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Böyle benzeri bi durumdan bende ban yemiştim.Maden yolundaki köprüde karşıya yol vermiştim.Arkamdaki kimse durmuyor ; beni sollayıp gidiyordu.Ben burda boşuna mı bekliyorum, karşıya yol verdim görmüyor musunuz diyerek yolu kapattım.Beni sollamak üzere olan elemanın biri geçemedi haliyle.Karşı taraftaki tırlar gelince ben şeridime geri geçmiştim.Ama o eleman beni blockingten dolayı raporlamıştı ve ban yemiştim.Admine itiraz ettim ancak admin ; O kişi suç işliyor olabilir, bu size de suç işleme hakkı vermez.Oyun içinde kendiniz ceza vermeyin.Suç işleyecek olan bırakın işlesin.Siz kaydınızı alın raporlayın cezasını biz verelim gibisinden konuştu.Aklı olan insan orda tünelin içerisi açılmayınca ilermemesi gerektiğini düşünmeli.Tünel kapalı olduğu halde içeri giripte yolu daha da açılmaz yapanlara ceza vermek yerine oyun içinde anlık olarak çözüm arayan bizlere ceza veriliyor...

4. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Doğru olanı yapmışsınız fakat haklıyken haksız duruma düşmüşsünüz maalesef. Aynı olay bana denk gelmişti trafik ışıkları yeşile döndü fakat önümde trafik vardı gitseydim tam dört yol ağzında kalacaktım ve yolu tıkayacaktım. Trafikte sarı çizgili taralı alan vardır bilen bilir orda durulması yasaktır admin geldi bana kick attı. İkinci olay ise ben birine yol vermek için bekledim admin blockingden kick attı. Kimseye yol falan vermeyin NCZ hack açıp içinden geçin. Yatırım tavsiyesi değildir.

5. saltukhancer

saltukhancer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

119
    153
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    15 ocakta yememişsiniz 8 ocak da yemişsiniz 15 ocak da bitmiş

6. BurakAKSAKAL

BurakAKSAKAL
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

388
    1.910
    300
    TruckersMP Profili
    Şu Sözünü çok sevdim.
    benzer bir şekilde bende yemiştim. Maalesef spoiler daki insan sayısı çok. herkes video çekip banlama peşinde. Hayır gir oyuna sür tırını zaten mp açılınca millet sadece konvoy yapardı Ben misal Ekip ile heveslendim. Sağolsun Emre abilerin ortamı çok iyiydi o zamanlar. Ama şimdi bakıyorum millet sırf birbirlerini banlatma peşinde. Online Oyuncu : 1080 Web sitesinde ki rapor sayısı: 5000+ aşkın. Bu gayet iyi açıklıyor. Yani bunu demek bana düşmez ama; artık oynanacak oyun değil bu. zaten bu gidişle oyunda bir tek spoiler dakiler kalıcak. onlarda birbirlerini yesinler (:

Geçmiş olsun..

Son düzenleme: 18 Mart 2021
    DaNgEr900 ve BLasTeaR bunu beğendi.
  7. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    %100 haklı ban oyunda adaleti sağlamak bizim işimiz değil. Kurallar gayet açık. Silinme ihtimali de yok maalesef geçmiş olsun @BLasTeaR

xazxaz10 ve SeBeKu bunu beğendi.
  8. BLasTeaR

BLasTeaR

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili

Haklı mı? Adaleti sağlamak bize düşmez diye bir şey yok kardeşim, hatayı, yanlışı görüyorsam orada gerekeni yaparım. Ortada bir yanlış varsa ve herkes susarsa bu iş çığlığından çıkar.
    Dışarıda biri hayvana zarar verdiğinde sen müdahale etmeyip polisi arıyorsan öyle yapmaya devam et tamam.
    Kimse, kimseyi enayi yerine koyamaz, biz orada saatleri bulan beklemeler yapıyoruz. Bana bir daha gidip de görevlerini doğru düzgün yapamayan adminleri savunmazsan sevinirim.

DaNgEr900 bunu beğendi.
  9. HandCuff

HandCuff
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ya kardeşim sokaktaki hayvana uygulanan şiddetle oyundaki kuralların ne alakası var şimdi Allah aşkına güldürme ya :DD kuralları ben koymadım ki. kurallar gayet açık. yaptığın oyun kurallarına göre yasaklanmayı gerektiriyor. ben sana adminleri falan da savunmadım ayrıca nerde gördün nerde okudun en ufak bir fikrim de yok açıkçası :) ne diyeyim yani. yani öyle bir yorum yazmışsın ki neresinden tutsam elimde kalıyor. yok hayvana biri zarar verdiğinde müdahele etmeyip polisi arıyorsan falan, ne alaka cidden ya.

keşke kuralları ben yazmış olsaydım. o zaman emin ol sen burada banlanmazdın. gerçekten benim de içimden geliyor bazen senin yaptığını yapmak ama yapmıyorum ve banlanmıyorum. daha önce kaç defa aynı şekilde banlar bu foruma atıldı banlandı kimsenin de cezası açılmadı ders alıp aynısını yapmayacaktın. bir daha yaparsan bir daha banlanırsın şimdiden uyarayım en azından. yapacak bir şey yok geçmiş olsun. istersen ticket yaz açılmaz bu

xazxaz10, Eğinli ve SeBeKu bunu beğendi.
  10. BLasTeaR

BLasTeaR

34
    170
    446
    235
    Scania
    TruckersMP Profili

Kardeşim benim sana orada bir örnek verme gereği duydum, nereden vermemi bekliyorsun, yani başımıza geldiğinde neden sessiz kalayım? Adminin görmesini mi bekleyeyim ??
    Nerede mi gördüm? Koskoca %100 haklı demişsin daha nerede olacak.
    Onu geçtim adam işine gelen kısmı göstermiş, neden o zaman tünelin içine de bakmıyor, onu geçtim neden haritadan kontrol etmiyor ya da kontrol edemeyecek kadar neden salak? Burada ben gereğini yaptığımı düşünüyorum kaldı ki bana ban atıyorsa adama da atması lazım verdiği yanlış bildirimden dolayı. Kusura bakma ama ben sessiz kalamam.
    Her neyse eyvallah.

DaNgEr900 ve HandCuff bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.