1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve hkn23 tarafından 25 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. hkn23

hkn23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaslar Merhaba Dün Oyundan Bir Oyuncu Parti İsmi vererek konvoy olacağını söyledi ve ben de katılacağımı belirttim evet orda yazdığım birkaç şey var fakat kısaltma yaparak ve üstü kapalı şekilde söyledim ne alaka ban ?? cumhurbaşkanı yani ülkeyi yöneten kişi siyaset diye ban niye yiyorum donald trump diye dolaşsam banlamazlar ama Türklere Yapılan Ayrımcılığa Göz Açın Artık Admin Moderatör Yok mu ?????
    KANIT : https://prnt.sc/jyu75f

2. ssv4x

ssv4x
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

932
    590
    185
    Mercedes
    Küfürün kısaltması ban sebebi olduğu gibi, siyasetin kısaltması da ban sebebidir.

Ban haklı.

3. hkn23

hkn23

23
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    adam Ülkeyi Yönetiyo Başkan diyorum Cumhurbaşkanı diyorum Parti ile alakası yok Donald Trump yazsam hiç bişi denilmez o da başkan ama onun yüzünden ban yenilmiyo neden bizim Başkanımızın adı yazılınca siyaset Ban oluyo ??????

4. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Donald Trump yüzünden de ban yiyen oldu, Mustafa Kemal Atatürk yüzünden de ban yiyen oldu, Recep Tayyip Erdoğan yüzünden de ban yenmesi gayet olağan bir durum.

Oyun içinde siyasetin her türlüsü yasak.

nash99 ve Paarthurnax bunu beğendi.
  5. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen ban haklı... Hatta o konvoy yapılacak diye yazan arkadaşında banlanması lazım.

6. Opssorry

Opssorry
    Plaka

31
    900
    804
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kendince laf sokmaya çalışmışsın bir de gelip haksız ban yedim diyorsun. Oyun ne zaman indirime girse "haksız ban yedim" konusu çoğalıyor. Oyun kurallarına göz atarsan her türlü siyasetin yasak olduğunu görebilirsin. Geçmiş olsun.

YusufE ve nash99 bunu beğendi.
  7. Nemesis306

Nemesis306
    Plaka

19
    666
    755
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hazır seçimler de bitti bırak ETS 2 banını hapse bile atılabilirsin.

8. AmonRa

AmonRa

44
    12
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyun bu kadar düşük şekilde indirime girerse olağan şeyler oldu artık

nash99 bunu beğendi.
  9. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyun, siyaset yapılacak bir yer değildir. Ban haksız değil, çiçek gibi ban. Bundan sonra dikkat edersin.

nash99, Dogukan3535, Malthael ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. Yedi Bela

Yedi Bela
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şu oyunun içine bile siyaset sokuluyorya delirmemek elde değil kaldıki sosyal ağların tümü siyaset ci dolmuş madem o kadar iyi biliyoruz bu işi biz yönetelim arkadaş değilmi uzun lafın kısası insanlar bu oyuna kafa dağıtmaya biraz huzur bulmaya geliyor kurallar açık net ya bu deveyi güdecen ya bu diyardan gidecen güzel kardeşim birinin gazına gelip kazaya kurban gitmişsin geçmiş olsun ama ban haksız değil HAKLI

nash99 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.