1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Ban!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Wise tarafından 23 Haziran 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Wise

Wise
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    merhabalar ben bu gün haksız ban yedim ve çok sinirliğim elim ayağım titriyor
    size attığım link teki videoyu izleyin devamını videoyu izledikten sonra okuyun https://youtu.be/8Tk53rhNCu8
    videoda gördüğünüz gibi değil durum videonun 20-30 saniye gerisinde harun adlı arkadaşımız benim önüme kırıyor bende arkada adam olabilir diye sağ kaçıyorum sonra adam benim birazdaha önüme kırıyor bende yola çıkamıyorum sonrada zaten önündeki adamla çarpışıolar bende yola çıkıyorum banı itiraz ettim nerdeyse azımı bozacaktım zor tutum kendimi admin videonun 30 saniye gerisini koymamış neden oraya girdime bakmamış beni banlıyor varmı böyle bişi ya banlanması gereken kişi harun ve beni haksız yere banlayan bilgisiz adminin profili https://truckersmp.com/user/518906 bu arada adamın bana geri dönüşü şuydu
    İşte, ihlal ettiğiniz kurallar şunlardır: §2.4 Yanlış Yol / Uygunsuz Sollama * Bir yolda yanlış yoldan geçmek. Son derece düşük FPS ve / veya çok miktarda trafiğin olduğu bölgelerde, bir kazaya ya da benzer bir şeye yol açan sollama veya sollama. Bu, aynı zamanda, trafik sıkışıklığı gibi aşırı trafiğin olduğu her yöndeki herhangi bir şeritte sollama da içerir. Büyük miktarda trafiği olan bölgeler 25+ oyuncu olarak kabul edilir. Tüm kuralları burada bulabilirsiniz: https://truckersmp.com/rules ben nebi kazaya yol açtım ne orda çok trafik vardı ne hatalı solladım bilerek ve beni o yola sokan kişi benim önüme kırıyor hatalı sollayam yapıyor (hatalı sollama 30 saniye geride) ama ben banlanıyorum o kişi dururken böyle bir adalet olamaz eğer böyle bir adalet varsa ben bu adaletin ***********
    sizinde yorumlarını merakla bekliyorum

2. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Maalesef ki haklı ban, orada adamlar kaza yapınca senin sağdan sollamaman lazım.Adam önüne kırıyorsa bile sal gitsin sinyalini yak yola çık yoksa böyle banlar olabiliyor ancak sen yine de elinde kanıt varsa itirazda bulun gerisi admine kalmış birşey.Pek açılacağını zannetmesemde sağlık olsun :)

RaichuTR ve Recep1752 bunu beğendi.
  3. Recep1752

Recep1752

19
    160
    24
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bencede banın biraz saçma olmuş ama genelde adminler çimlerden gittiğinze ban atmış olabilir. fakat yukarıda bahsettiğin yanlış yol uygunsuz sollama yapmış gibi gözüküyor mesela yanlış yol -çimlerden gitmişsin uygunsuz sollama-soldan gideceğine sağdan geçmişsin keşke çimlerden değilde soldan gitseydin. birde Harunun suçu yok çünkü önündeki adam aniden duruyor .

4. Wise

Wise

21
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    ama işte soldan gitme gibi bir hakkım yoktu ama yine yorum larınız için size çok teşekür ederim beni birazda olsa rahatlattınız

yanıtlarınız için teşekürler beni birazda olsa rahatlatın keşke kayıtta olsaydım da :( bundan sonra hep kayıttayken oynacam

harunu suçu var beni o sağ yola soktu sıkıştırarak :( ama sağlık olsun kanıtım olsa ben admini attırdımda kanıt yok işte

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Haziran 2018
    Extreme ve Recep1752 bunu beğendi.
  5. Recep1752

Recep1752

19
    160
    24
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Takma kafana eğlenmene bak belki oda yemiştir:P

6. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Çimenden sollayamazsın. Senin banının dahil olduğu kısmı kalınlaştırarak aşağıya ekliyorum. Dikkatlice oku. Umarım hatanı fark edersin.

Ek olarak; her hangi bir kullanıcı hakkında şikayetiniz varsa, geçerli kanıtınız ile birlikte websitesi üzerinden rapor oluşturabilirsiniz.

Dip Not: DC yoluna giriyorsanız; mutlaka video kaydınızı açın.

Extreme ve Dogukan3535 bunu beğendi.
  7. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herzaman kayıtla oynamak daha mantıklı. Şimdi kanıtın yok ne kadar bağırsanda çağırsanda bişiyi kanıtlayamazsın. 2-3 fps için kayıt'dan vazgeçmeyin

8. Wise

Wise

21
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yanıtlarınız için teşekkürler bidaki oynayışımda bunlar ı dikkate alacağım

Yanıtlarınız için teşekkürler bieaki oynayışımda bunlar ı dikkate alacağım
    Yanıtlarınız için teşekkürler bidaki oynayışımda bunlar ı dikkate alacağım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Haziran 2018
    Dogukan3535 bunu beğendi.
  9. Gervasken

Gervasken
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

139
    28
    170
    MAN
    TruckersMP Profili
    Malesef banın haklı haksız olsaydı bir kanıt ile itiraz edebilirdin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.