1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü haksız ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve mit029 tarafından 16 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mit029

mit029
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    28
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    speed hack nedeniyle ban yedim ama hile kullanmadım benim video kayıtı burda

bu video sebebiyle yemişim ama tamamen farklı büyük ihtimal raporlayan kişinin lagından dolayı yada o kişinin hile kullanması nedeniyle böyle görüntü çıkmış yardımcı olursanız sevinirim
    sizce ben haksızmıyım üstte benim kayıtım alttaki ban yedigim kayıt aynı zamanda çekiliyor

itiraz ettim ama yanıt gelmedi

corbanez bunu beğendi.
  2. EmreAbi33

EmreAbi33
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

143
    28
    50
    MAN
    hile konusunda sen haklısın ama tehlikeli sürüşten ban yiyebilirsin

3. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    İtirazın cevabını beklemen lazım, @banbymistake olması kuvvetle muhtemel.

4. mit029

mit029

31
    28
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    şahıs benim önümdeki araça ters yönde çarpıyor bende hızlıydım duramadım çarpmamak için ters yöne girdim

ban süresi azaltılacaktır diye cevap geldi fakat herhangi bir degişiklik yok

5. AnverHD

AnverHD

52
    10
    65
    TruckersMP Profili
    https://forum.truckersmp.com
    Ordan geri donmezlerse sende mwl4 kurucuyla yada sana o bani atan arkadasa bu vedigim link den iletisime gec

6. mit029

mit029

31
    28
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    adminden yanıt geldi ban süresi azaltılacaktır diye fakat bir degişim söz konusu degil

7. AnverHD

AnverHD

52
    10
    65
    TruckersMP Profili
    Kardesim o ne demek ya suresi azaltilacak baya bisey yapmamissin ama ordan tehlikeli dondun ola bilir keske videonun basini silseydi hizli dondugun yeri

Aynen ama adam diyoki suresi azaltilacak dediler bas baya bi sucu yok ama ordan hizli dondu tehlikeli surus icin ola bilir keske videonun basini silseydi atsaydi belki banbymistake olurdu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Haziran 2017
  8. mit029

mit029

31
    28
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    hatalıyım kabul ediyorum bunda sorun yok tehlikeli sürüşten ban versin kesinlikle itiraz etmem fakat 1 ay ban veriliyor yapmadıgım bir suç nedeniyle sizce 1 ay fazla degil mi 2. banım

9. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Senin ne hatan var arkadaş ben de seni anlamıyorum. Bağlantı probleminden dolayı ban yediğin gayet açık.

10. mit029

mit029

31
    28
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    hatam hızlı dönüyorum kaza yerinde durmuyorum hızlı oldum için ters yönden geçiyorum bunlar tehlikeli sürüş olarak kabul ediyorum fakat 1 ay çok degil mi yani düşürülecek demiş admin herhangi bir ban süresinde düşürülme yok

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.