1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksiz ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve byknife tarafından 15 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HaunterTR

HaunterTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gereksiz yorum? Forumda açılan bir konuya kendi fikrimizi belirten yorum atınca gereksiz yorum öylemi? İyiymiş.Sana bişey söyliyeyim mi?Burda adminleri savunduğumuz için o adminlerde oyunda bizi banlamıyor. :D Hey Allah'ım neyse şaka bir yana hakkında hayırlısı olur umarım.

ALONE_DARK, DesertEagle26 ve corbanez bunu beğendi.
  2. Eren55

Eren55

62
    11
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Abi ben sana şöyle söylim Benimde benzeri olay başıma geldi ama yol düzken adamda bana çarptı sollarken video linkinide atarım
    http://plays.tv/video/586e60c39490de22a7/-ets2mp-1358report-troll?from=user
    Bana göre senın burdakı tek hatan virajlı yolda sollaman ama diğer araca dokunman anlayışla karşılanabilir ve o adamda hemen sıkıstırma ve çarpma peşinde (KaçakTV Uğur abininde tabiriyle o onun görevi değil solluyorsan)
    *zaten uğur abide gerekenı yapmıs karsı tarafa Bide gereksiz ban ve hep iyi sürücülerin banlandığı söylenmiş ben sırf çimenden sağ yola girdim diye 1ay ban yedim siz neyden bahsediyosunuz :D herşey adminlerin elinde..

Son düzenleme: 16 Şubat 2017
  3. Batu17

Batu17
    Plaka

140
    51
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Becker(1358) Suçlu kim banlandı burda?

Son düzenleme: 16 Şubat 2017