1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haksız Ban canlı yayında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve LastWorld1 tarafından 14 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. aniltasogluu

aniltasogluu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    40
    14
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeşim kusura bakma ama burda haksız ban yok. Sen jet hızıyla emniyet şeridinden gidiyorsun ve diğer kişinin sana çarpmasına neden oluyorsun. İtirazını yap ama bişey değişmez. Umarım bundan sonra daha dikkatli olursun.

2. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bashkooV, Gakgos23 ve eneskilic5567 bunu beğendi.
  3. Mrbest22599

Mrbest22599
    Kayıtlı Kullanıcı

45
    58
    7
    0
    Dostum Hadi Mousen Bozuk Hasarlı Arızalı Her Neyse Onu Geçtim Bir Kere Senin O Hızda Oraya Öyle Gelmen Yanlış. Benim Fikrim Düşüncem Budur. Yanlış Anlama.

4. sozalin12

sozalin12
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    22
    10
    30
    Volvo
    Mouse veya başka herhangi bir parçanın bozuk olması geçerli bir savunma değil bence. Çünkü bozuk olup olmadığını kanıtlayamazsın. Giriş yerinin kopuk olduğunu bilerek oyuna girmen başlı başına bir hatayken bir de haksız ban demişsin. Haksız olan ban değil sensin kusura bakma.

5. SametShn0

SametShn0
    Plaka

23
    62
    23
    75
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mause bozuk olması diğer insanların sorunu değil. Senin hatan ve hak etmişsin.

6. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania
    Mouse 'un bozuk olması hiçbir şeyi değiştirmez. Kanıtta, yan yola hızlıca geçiyorsun, o sana çarpan elemanda büyük ihtimal sağa dönecekti, zaten kelleyi sağa doğru döndürmüş, yol onun. Sen burda niye o kadar yüksek hızda gidiyorsun ? Ban gayet haklı, iyi tatiller.

7. Kaçak videosunda demişti K7V tagı olana 20 gün ban atıyorum diye,bence iyi yapıyor o tag altında çok trol var..K7V+10 gün ban.Tamda göremedim tagını.

eneskilic5567 bunu beğendi.
  8. Gakgos23

Gakgos23

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    Fren gücü ve klavye diye bir şey var + o mouse bozukken nasıl rahat ediyorsun,düzgün sürüyorsun anlamış değilim.
    Her şeyi geçtim, kavşağa 150 ile mi girilir ? Diyelim ki girdin, bari fren gücünü sona alsaydın drift ata ata gene dururdun.
    Yok kablosu bozuktu yok bilmem ne bunlar hikaye 20 gün banı çekeceksin.
    sen dua et te @KacaKTV nin bana attığı 4 ay banı yemedin :D
    görmek isteyenler için bkz. https://clips.twitch.tv/ExpensiveWittyApeDancingBanana

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Eylül 2017
  9. Lookas

Lookas
    Kayıtlı Kullanıcı

266
    260
    180
    Volvo
    bide dua ediyormuş her namaz kıldığında adminlikten atılsın diye hahahaha :D bide demiş utanmaz bide milletten 100 tl istiyor diyor tam komedi yorumlar var :D

Gakgos23 bunu beğendi.
  10. ardaakgul04

ardaakgul04

22
    4
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kaçak TV seni çok takip ederdim hala takip ediyordum ama sen canlı yayın açtıkça izleyiciler geliyor gaza geliyorsun belki haksız değil ama fazladan gün ban atıyorsun tez şekilde yanlışını düzeltmen gerekiyor bence. Bu arkadaşı düzeltmesen bile sonraki attığın banlarda daha dikkatli olmalısın

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.