1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haklımıyım Haksızmı?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BerkanUZUNYAYLA tarafından 8 Nisan 2017 başlatılmıştır.

BU BAN HAKLIMI SİZCE !

1. Hak etmişsin

27 oy
    54,0%
  2. Hak etmemişsin

19 oy
    38,0%
  3. Yarı yarıya

4 oy
    8,0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.068
    1.776
    220
    Adam senin önüne kırdı diye senin de ona aynı şeyi yapma hakkına sahip değilsin. O senin önüne kırmış sende onun önüne kırmışsın, düzgünce şeritine girseydin ban yemeyecektin belkide ama sen bunu yapmamışsın. Ayrıca konuyu "ırkçılık" gibi farklı yerlere taşımayın.

Berkanuznyl bunu beğendi.
  2. BerkanUZUNYAYLA

BerkanUZUNYAYLA
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

28
    8
    45
    DAF
    Saygıdeğer büyüğüm benim bu sorunuma el atarmısın rica etsem bi çok moderatör olsun genel yönetici olsun mesaj attım sadece memduh başkan cevapladı,+ Bonnm a 4 gündür mesaj attım hala cevap yok ban itirazıma bile bakmadı benim büyüğümsün biz anlamayız bizden tecrübelisin yardım edermisin

3. BerkanUZUNYAYLA

BerkanUZUNYAYLA
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

28
    8
    45
    DAF
    4. bana 3 ay attılar dünyanın itirazını ettim böyle ahmaklık böyle sorumsuzluk görmedim, aha buyrun cevaplara bak cevaplara !!!

TMP nin cevabı:

Hello BerkanUZUNYAYLA(DarkDays).
    Your ban appeal has concluded, follow this link to view it: http://truckersmp.com/appeals/view/60848

Closing comment:
    The first 3 bans issued are at admin discretion. The 4th ban is 1 month. The 5th ban is 3 months. The 6th ban is permanent with no chance of undo. Any bans further than 12 months before the current ban are ignored under this rule. This is considered the cooling off period. User has 3 bans, all within a year, add the 4th ban. User has 3 bans, first ban is over a year old. Then new ban is 3rd.

Your appeal was declined.

Best Regards,
    TruckersMP Team

Beni banlayan admin Bonnm un cevabı:

The first 3 bans issued are at admin discretion. The 4th ban is 1 month. The 5th ban is 3 months. The 6th ban is permanent with no chance of undo.

Any bans further than 12 months before the current ban are ignored under this rule. This is considered the cooling off period. User has 3 bans, all within a year, add the 4th ban. User has 3 bans, first ban is over a year old. Then new ban is 3rd.

Aha buda tmp linkim:

https://truckersmp.com/user/1234148

buda ban attıkları video:

https://www.youtube.com/watch?v=I3TYJqJj6qE&feature=youtu.be&t=64

4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    @Berkanuznyl Ben de senin 4 tane banının olduğunu görebiliyorum. 2 hafta olmuş insan bi'doğru dürüst bakmaz mı şu itiraza yav. Bana göre en başta ban haksız zaten, bu olay için 1 ay atılmamalıydı. Seni sıkıştıran kişi yüzünden yol dışına çıkıyorsun sonrasında belki de kontrolü kaybettiğin için onun önüne kırmış gibi oluyrsun. Hadi attın 4. ban olmasına rağmen niye 3 ay? İtiraz ediliyor bunun üzerine kuralı kopyalayıp yapıştırıyor :/
    Yani bonmun cevabı çok alakasız ben anlam veremedim. Ya sitede hata var itiraz linki farklı birinin itirazına yönlendiriyor ya da baştan savma iş yapıyor.
    Direkt feedback@truckersmp.com adresine ingilizce olarak mail atıp bahsi geçen admini şikayet et.

Berkanuznyl bunu beğendi.
  5. BerkanUZUNYAYLA

BerkanUZUNYAYLA
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

28
    8
    45
    DAF
    Eyvallah abi çok sağolasın

Scarface topluluk yöneticisi mesaj attı

6. BerkanUZUNYAYLA

BerkanUZUNYAYLA
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

28
    8
    45
    DAF
    Hello,

I agree that it is not entirely your fault. However, you were driving reckless as well and cut him off.
    Due to your history, the ban is forced to be 1 month. This is something enforced by the rules and can not be changed.

Kind regards,
    Scarface0359
    Community Manager

Berkan Uzunyayla schreef op 2017-04-10 18:18:

7. TRNebil01

TRNebil01
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    109
    38
    85
    Volvo
    arkadaşlar beni yanlış anlamayın da ban atılan oyuncular neden gelip burada haklımıyım haksızmıyım diye konu açarlar anlamıyorum haklıysan admine itrazını yap bizim yorum yapmamız ya da haklı dememiz banı kalldırmaz. amaç ne?
    Saygılar

8. BerkanUZUNYAYLA

BerkanUZUNYAYLA
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

28
    8
    45
    DAF
    Güzel kardeşim orada cevap veren yok çok sorumsuzlar aha daha yeni en büyükleri mesaj attı adam diyorki suçunu kabul et ,benim elim kolum uzun değil ne admin tanırım ne bi yetkili burada bana en yetkili insanlar yardımcı oldu onlara mesaj çekti hata yaptığına dair, Ben tek başıma yola çıksaydım ne cevap gelirdi nede ban düşürülürdü tabi hala ban aynı düşürülmedi 4. bana 3 ay atmış itirazda etttim 1 ay daha atmış böyle ahmaklı böyle sorumsuzluk dünyada görmedim,Böyle güzel eleştiriyonda EMPATİ kurdunmu hiç ???

Ban atan adminin cevabına bak ctrl+c ctrl+v :

The first 3 bans issued are at admin discretion. The 4th ban is 1 month. The 5th ban is 3 months. The 6th ban is permanent with no chance of undo.

Any bans further than 12 months before the current ban are ignored under this rule. This is considered the cooling off period. User has 3 bans, all within a year, add the 4th ban. User has 3 bans, first ban is over a year old. Then new ban is 3rd.

arkadaşlar saygideğer büyükleri̇m kardeşleri̇m forumda gördüğüm i̇lgi̇den,eleşti̇ri̇lerden dolayi herkeze teşekkür ederi̇m, sonunda değerli̇ büyükleri̇m sayesi̇nde admi̇n bonnm 4. bana 3 ay atmişti düzeltti̇ 1 ay yapti herkezi̇n emekleri̇ne sağlik konu yaniti kapatilabi̇li̇r :) haydi̇ allaha emanetsi̇ni̇z.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Nisan 2017
    bashkooV bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.