1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haklımıyım Haksızmı?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BerkanUZUNYAYLA tarafından 8 Nisan 2017 başlatılmıştır.

BU BAN HAKLIMI SİZCE !

1. Hak etmişsin

27 oy
    54,0%
  2. Hak etmemişsin

19 oy
    38,0%
  3. Yarı yarıya

4 oy
    8,0%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. edirnelilker

edirnelilker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    46
    14
    65
    DAF
    TruckersMP Profili
    canım kardesım guzel kardesım onune kırıp gucune gıttıyse sende önune kırdıysan buda haksız oldugunu gosterıyor işte bukadar basıt kırmasan sende onune yolunda gıtsen ban yemiycen sen önune kırmasan herıfın belkı sadece o iyicek banı sende kabul edıyosun önune kırdıgını sorun yok ozman

2. BatuTR0661

BatuTR0661
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

538
    1.094
    230
    Admin geçmişine yanlış bakmış olabilir. İtirazında 4. ban olduğunu belirt.

3. BerkanUZUNYAYLA

BerkanUZUNYAYLA
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

28
    8
    45
    DAF
    Kardaş bi önüne kırma 3 aymı bide 4. ban !

İlk 3 ban adminin takdirine kalmış bir şey olacak. Yani ihlal ettiğiniz kurala göre yasağın süresini admin ayarlayacak. 4. ban ne olursa olsun 1 ay olacak. 5. ban ne olursa olsun 3 ay olacak. 6. ban süresiz ban olacak ve süresiz banı geri alma şansı olmayacak.
    12 aydan daha fazla herhangi bir bandan önce mevcut ban bu kural altında göz ardı edilir. Bu soğuma dönemi olarak kabul edilir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 8 Nisan 2017
  4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    @Berkanuznyl Videoyu tamamen izledim. Kaydeden kişi seni neden raporlamış anlam veremedim. Bana göre senin bir kabahatin yok, sen sollamak için sola geçtiğinde danonek senin önüne geçerek seni yol dışına itiyor. Sen de yol dışındayken bozuk zemin ve yansıtıcıya çarpman sonucunda, yola geri dönmek isterken aracı bir anlığına kontrol edememiş olman bence kabul edilebilir bir durum.

https://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-ban-itiraz-sistemi-nasil-kullanilir.3240/

5. BerkanUZUNYAYLA

BerkanUZUNYAYLA
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

28
    8
    45
    DAF
    İşte abi bunu anlayabilen çok az kişi var Allah razı olsun senden sabahtandır böyle bi yorum bekliyordum üst kademelerden.:) Abi bi hatam o beni yol kenarına itti bende yola girmeye çalıştım birazda tehlikeli oldu ama kimse zarar görmedi

6. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban videolarının altına banı kaldırmak için baskıda bulunmak, küfür etmek YASAK.
    TruckersMP profilini at bakalım ban geçmişine

7. Emr3

Emr3

25
    119
    20
    70
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence ban haklı çünkü o sana yapsada sen ona yapmıcaksın mesela ben yanıma yastık koyuyorum ve sinirlendiğimde yastığa geciriyorum ama yinede senin çok bir suçun yok %20 falan o yüzden şansını dene belki kalkar Herkese İyi Oyunlar

8. Eren55

Eren55

62
    11
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeşim saçmalık üstüne saçmalık bu resmen. 1.si adam seni sollarken sıkıştırıyor ve bu suç ki ben böylelerini çok banlattım. keşke sende aynısını yapmasaydın ama bu anlayışla karşılanabilir. 2.si diğer adam sollarken kafa kafaya giriyor orda o suçlu zaten bende kafadan ban yemiştim. acaba diğer adam diye seni mi banladı diye düşünüyorum :) çünkü 2 hata oldugunda 2katına çıkabiliyor. Ban itiraz sistemini kullanmaktan başka çaren yok bunu Bonnm'dan başkası halledemez çünkü. ingilizce olarak durumu ifade et en azından hiç olmazsa süre hakkını ara. Sonuna kadar haklısın dediğim gibi itirazı düzgünce ifade ederek yaz.

Berkanuznyl bunu beğendi.
  9. BerkanUZUNYAYLA

BerkanUZUNYAYLA
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

28
    8
    45
    DAF
    Şimdi kardes ben kimseye banı kaldır diye zorlamıyorum,BENİM HAKETTİĞİM SÜRE 3 AYSA BEN HİÇ OYNAMIYAYIM O ZAMAN, Benim bi ricam isteğim ne hak ediyorsam o kadar süre ve ban kurallarındada 4. yasakta 1 ay ban olur diyor bunuda hatırlatayım, 1 2 3 admin insafına 4. 1 ay, 5. 3 ay....Admin bana 3 ay atmış sanki 5. yasağım.Biraz mantıklı düşünüp öyle cümleler kursak çok sevinirim.

https://truckersmp.com/user/1234148 buyurun Tmp profilim 3 ban yedim 4.sü 3 ay.Genel moderatörler olsun bazı adminler olsun bir çok insana özelden ulaştım ve benim o kadar ban süresi yememi gerçekten haksız buldular.Ban atan admin Bonnm a ingilizce mesaj attım inşallah adam akıllı bakar tek dileğim odur.

10. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Maalesef TruckersMP profilini göremiyoruz. Bu yüzden o konuda yorum yapamayız. "Biraz mantıklı düşünürsek" daha iyi olur. İtiraz yaparken ingilizce atmana gerek yok. Ban sebebini de söyle ona göre değerlendirsin arkadaşlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.