1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haklı Ban ama....

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TRMert77 tarafından 7 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sizin tetikçi olduğunuzu düşünüyorum

2. suleyman53tmp

suleyman53tmp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

30
    10
    7
    55
    @TRMert77 Peki size sadece tek bir soru soracağım. Lütfen doğruları söyleyin. Bugüne kadar oyunda hiçbirine idiot ya da salak diye seslendiniz mi? illaki bi sinirli anınızda söylemişsinizdir. Peki bu sebeple herhangi bir yasak aldınız mı?

3. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Varsayımlarla yola çıkılmaz,elinizde herhangi bir kanıt varsa lütfen onlar hakkında konuşalım yoksa yok ali bunu dedi mehmet böyle yaptıyla olmaz.

TRMert77 bunu beğendi.
  4. suleyman53tmp

suleyman53tmp

30
    10
    7
    55
    Varsayım olmadığını biliyorum eğer arkadaşımız doğruyu söylerse anlarsın ;)

Neyse daha da tartışmanın anlamı yok. Herkes düşüncelerini söylemekte serbest. Herkese iyi akşamlar dilerim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Ağustos 2020
  5. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Kesinlikle öyle bir argo kelime veya küfür gibi şeyler söylemedim sinirli anımda ve kullanmadım.Çünkü Tmp kuralına bakmazsızın eğer öyle bir hakaret küfür vb etseydim banlanacağımı biliyordum.Yani öyle zannediyormuşum.Küfürün, argonun büyüğü küçüğü varmış sizden öğrenmiş olduk @suleyman53tmp

Ve tartışmada yok herkes kendi fikrini söylüyor.Kendi adıma konuşayım bu konuyu açtığım zaman ve yorum yaptığım müddetce hiç sinirlenmedim.Bağzı cevaplar sizi rahatsız ettiği için tartışma diye adlandırdınız diye düşünüyorum.Sizede iyi akşamlar

6. suleyman53tmp

suleyman53tmp

30
    10
    7
    55
    Neyse sizin dediğiniz olsun. Tartışma sözcüğü bir kavga değildir. Tartışma bir konu üzerine konuşma anlamı taşır ;) Video başlığından dolayı bir şikayetiniz varsa https://truckersmp.com/feedback buradan iletebilirsiniz.

7. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler,Küfürün argonun büyüğü küçüğü var diyebilen zihniyetlere güvenmiyorum o yüzden şikayet etmeyeceğim.

8. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    YusufE, Razor3214, Leno'X ve 1 kişi daha bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.