1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Haklı Ban ama....

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TRMert77 tarafından 7 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. suleyman53tmp

suleyman53tmp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

30
    10
    7
    55
    Beyler videoyu çekenin admin olduğunu nerden çıkardığınızı merak ediyorum? Eğer arkadaşımızın yazdığı yazıyı okuduysanız ve okuduğunuzdan anlayacağınız gibi oyuncu orada rec yazmış ve anlaşılan site üzerinden rapor oluşturmuş.

Feedback atılabilecek bir durum yok orada sollamaya çalışıp çarpılan kullanıcı admin ve ya TruckersMP Personeli değil.

2. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaş admin demiş ama...

hoca33 2 bunu beğendi.
  3. suleyman53tmp

suleyman53tmp

30
    10
    7
    55
    O videoyu çekenin ismini görebiliyor musunuz? diyelim ki admin, admin neden rec yazsın ?

Ek olarak arkadaşımızın dediği: "Tabiki adama kızmıyorum.Sonuçta haklı bir ban neden raporladın diye kızamam fakat o admin arkadasının videosuna adlandırdıgı şey benim sinirimi bozdu."

TRMert77 bunu beğendi.
  4. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.261
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben isim falan göremiyorum. Sadece senin verdiğin "Admin olduğunu nereden çıkarıyorsunuz?" Sorunuza cevap vermeye çalıştım.

Doctor Pikachu ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Çarptığım kişinin steam ve Truckers Mp profiline girdiğim zaman Oyun yöneticisi yazıyordu fakat Oyundaki ismi aklımda kalmadı.
    Bu arada video başlığı üzerinden herhangi bir şey yapılabilir mi?

Gerçi kimi kime şikayet ediceksin ki =) @suleyman53tmp sormadım varsay, Konu kapanabilir.Yorum yapan yapmayan herkese teşekkür ederim.

6. suleyman53tmp

suleyman53tmp

30
    10
    7
    55
    Sen seni banlayan yöneticinin profiline baktın çarptığın kişinin değil. Ve idiot o kadar büyütülecek bir hakaret değil.

7. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Hayır.İlk defa banlandım tamam ama okadarda acemi değilim.Hakaret olduğunu kabul ediyorsun ama ' Okadar büyütülecek bir hakaret değil diyorsun =)) Neyse

8. suleyman53tmp

suleyman53tmp

30
    10
    7
    55
    TruckersMP Üzerinde ki 1.5 kuralında olan bir madde,

> Diğer kullanıcılara karşı yapılan hafif sayılabilecek derecedeki "Idiot" veya "noob" gibi tanımlar, durum suistimale gitmedikçe cezalandırılmaz. Bu inisiyatifin istismar edilmesi durumunda cezalandırma işlemi uygulanır.

9. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    Bu idiot ve noob Truckers Mp yi kim kurduysa onlardır =) Teşekkürler kural yazdığın için.Bol şanslar sana.Konu kilitlenebilir herkese teşekkürler.

10. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Lütfen olaya taraflı bakmayın idiot gibi bir sözcük söylese bile argo argodur o yüzden iyisi kötüsü olmaz ben tmp kurallarını bilmem ahlak kurallarını bilirim.Sizi bu konuya tarafsız olarak bakmaya davet ediyorum.

Doctor Pikachu, saltukhancer ve TRMert77 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.