1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Hafta sonu yapılacak olan turnuva hakkında

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve gazomaniac tarafından 25 Mart 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. gazomaniac

gazomaniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar selamlar ,
    Malumunuz h.sonu TMP nin düzenlediği bir turnuva var. Bu turnuva ile alakalı bir kaç sorum var , bilgisi olanlar yardımcı olabilirse sevinirim.
    1-) Bu turnuva daha önce yapıldı mı?
    2-) Turnuvaya hangi tır ile hangi motor ve vites tercihi ile katılmak lazım?
    3-) Turnuvaya katılmak için belirtilen saatte turnuva server'ında olmak yeterli mi?

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    1) yapıldı

2) en çabuk hızlanan tır. Ben hiç denemedim, uygulamadım ama söylenen 750'lik eski volvo motoru ve man'ın 6 ileri vitesi takılmış 4x2 bir çekici, yani save edit. Save edit olmayan çekicilerle kazanmanın yolu yok drag yarışını

3) yeterli. Bekleme alanında durmak gerekiyor, her raund 8 kişinin ismi chatten yazılıyor ve başlama çizgisine ışınlıyor görevliler. 2-3 saat bekleyip alınmama ihtimali de var katılan kişi sayısına göre

gazomaniac bunu beğendi.
  3. gazomaniac

gazomaniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    cevap için teşekkür ederim. save editin olduğu yerde bizim işimiz olmaz.

hazaraakk ve HandCuff bunu beğendi.
  4. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    benim de öyle valla. geçen sene girmiştim. ben yeni volvo 750hp motor ve 6 ileri şanzımanla girdim, en ideal hızlanma için antrenman da yapmıştım pistte. save editli olanlar 3-4 saniye farkla bitirdi altı üstü 10 saniyelik drag yarışını.

gazomaniac ve hazaraakk bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.