1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Güvenilir Web Hosting

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DaNgEr900 tarafından 9 Ocak 2021 başlatılmıştır.

1. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selamlar arkadaşlar, biliyorsunuz ki ben ''Formula 1'' ile alakalı bloglar yazmaktayım. Haliyle büyümek isteyince sadece ''Blogger.com'' üzerinden olmuyor. Bir site açmaya karar verdim fakat güvenilir bir host servisi bulamadım. Daha doğrusu içeriği tam olarak bilmiyorum. Paket özelliklerinde; trafik, e-posta gibisinden hizmetler veriyor.Ben bunların tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum. Amacım oldukça fazla insana ulaşmak. Sitemde ayrıca ''Kayıt-Giriş'' özelliği de olsun istiyorum. Bana bunlar hakkında detaylı bilgiler verir misiniz? Ayrıca güvenilir bir hizmeti hangi siteden alabilirim? Şimdiden teşekkür ederim

İyi forumlar... :çay::kahve:

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. saltukhancer

saltukhancer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

119
    153
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Paraylamı istiyorsunuz yoksa ücretsiz mi? Domaininiz var mı?

3. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.262
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    İşte hiçbir bilgim yok. Domain vs. vs. ama ücretsiz olduğunda ''.com-.tr'' gibi olmayacağı için mecburen ücretli olsun istiyorum.

4. DursunAltung

DursunAltung
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    945
    1.079
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    İnfinityFree'de de ücretli alabiliyorsun. Ayrıca Youtube'da domain-host almaya dair birçok video var.(Nasıl yapacağını bilmiyorsan anlatılıyor).

DaNgEr900 bunu beğendi.
  5. ets2lover

ets2lover
    Kayıtlı Kullanıcı

38
    10
    4
    0
    Güvenilir istiyorsanız uzun yıllardır sektörde bulunan Veridyen, Hostinger, Güzel Hosting ve Turhost gibi firmaları önerebilirim. Bu firmaları önermemin diğer bir sebebi de sunucularının oldukça hızlı olması. Hostinger 2 MS, Turhost 8 MS, Güzel Hosting 20 MS ve Veridyen 21 MS'lik bir tepki süresine sahip ki harika değerler olduğunu söyleyebilirim. Google'ın SEO için hızı ön plana çıkarttığı şu dönemlerde hızı arttırmak için ne gerekiyorsa yapılmalı. Sunucunun da hıza dişe dokunur bir etki yaptığını göz önünde bulundurursak bu tarz hızlı firmaları seçmenin önemi artıyor.

Hız sonuçları için kaynak: https://www.blogacmak.com/en-iyi-hosting-firmasi-turkiye-lokasyon/

Son düzenleme: 8 Kasım 2021
    Draconian bunu beğendi.