1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Güncellenmiş oyun gitti

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve serinan tarafından 5 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. serinan

serinan
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    5
    0
    0
    Merhaba arkadaşlar

Bildiğiniz üzere yeni güncelleme geldi, fakat bu güncelleme mp ile uyumsuz olduğundan dolayı eski sürüme geri döndüm. Fakat eski sürüme geri dönmeden önce oyunda ne gibi değişiklikler yapılmış diye mp'de kayıtlı oyunumla oturum açtım, sonra eski sürüme dönünce bu kayıtlı oyunla mp'de oyunu açamadım, uyumsuzluk yaptı, büyük ihtimalle de o save dosyası gitti, daha geri kurtaramam. Kazandığım o kadar para da çabası. Oyuna eski sürümden yeni bir save dosyası açıp, bu save dosyasında cheat engine ile parayı attırıp sonra mp'ye girmek herhangi bir bana sebep olur mu?

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Ban'a neden olmaz, eski profilinizi açın otomatik kayıtları göstere tıklayıp daha eski bir tarihli kaydı açarsanız profiliniz ile devam edebilirsiniz.

3. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Senin dediğini bende aynen yaptım kayıtlarda uyumsuzluk oldu. Sorunu nasıl çözdüğüme gelince yeni güncelleme geldiğinde en son kayıt ettiğin yerden bir önceki yere seni gönderiyor. Yeni sürümden eski sürüme dönüp kayıt yapman içinde single player den oyuna gir otomatik kayıt noktasından devam et.İllaki seni bir şehire yönledirecek. Uyumsuz uyrası alırsan devam et. Sonra herhangi bir yere de oyunu tekrar kaydet sorun ortadan kalkar.
    Umarım anlatabilmişimdir.

Yararlı olması dileğimle...

4. Barantani

Barantani
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

45
    17
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sorunun benzerine bende denk geldim. Antivirüs programım save dosyalarını sildi. Yeni hesap açtım ve Cheat Engine ile yükseltmeler yaparak eski hesabımın birebirini ayarladım. Tadı kaçmasın diye parayı sonrasında sıfırladım tabi. Herhangi bir cezaya sebep olmaz ama aşırı yükseltme yaparsan tadını yakalayamazsın.

5. serinan

serinan
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    5
    0
    0
    Save dosyası işe yaramayınca sildim ben de, görmedim o eski tarihlerde geri dönme olayını, cheat engine ile kamyonu eski haline çevirdim. Teşekkürler cevap veren herkese.

6. Alperenaksu14

Alperenaksu14
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    8
    6
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Banada öyle bir olay olmuştu.Zaten yeni save açmak konusunda kararsızdım.Sildim yeni save açtım :)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.