1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Güncelleme [Güncel Sürüm] TruckersMP 0.2.2.8.0 Alpha

Konusu 'Güncellemeler / Updates' forumundadır ve CumaliBzdmR tarafından 13 Eylül 2020 başlatılmıştır.

 1. Korhan

  Korhan
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  21
  248
  180
  355
  Mercedes
  TruckersMP Profili
  [​IMG]

  Aa sonbahar gelmiş hadi otların ve ağaçların rengini kahverengi yapalım.
   

 2. Draconian

  Draconian
  Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  30
  138
  114
  340
  Scania
  TruckersMP Profili
  ses sorunu sadece bende mi var diye düşünürken buradaki yorumları okuduktan sonra daha da üzüldüm :( ne olacak bu multiplayerın hali
   
  hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
 3. Ugur89

  Ugur89
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  31
  218
  94
  215
  Scania
  TruckersMP Profili
  Başka seçenek mi var ? TMP oyuncu kaybetmesi için alternatif lazım. Bir çok kişi multiplayer için ETS alıp oynuyor
   
  hoca33 2 ve BLasTeaR bunu beğendi.
 4. hsngencer

  hsngencer
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

  37
  212
  89
  170
  TruckersMP Profili
  yazık olmuş oyuna. ses problemi cözülmemiş dahasıda server da birçok problem.korna yok ,alt tab atınca oyun donuyor.bircok hata bug. yazık gerçekten cok yazık. 2 ay boyunca ne yapmış bu adamlar ya.dün ekip çe konvoy yaptık herkesin söylediği geleceğinden hiç ümidim yoktu ama gelmiş dediler.bu bile cok büyük bir kayıp.

  dahası cok feçi şekilde bunaltan 60 km ve 90 km hız sabitleme.inanılmaz sinir ediyor. oyun ve multiplayer içten içe eriyor.
   
  BenHallederimTV bunu beğendi.
 5. EM1R

  EM1R
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  250
  192
  355
  Scania
  TruckersMP Profili
  Keşke dediğiniz gibi olsa ama Scs Software bu duruma ne der, izin verir mi? Ben izin vereceğini zannetmiyorum.
  Merakımdan soruyorum örnek verebileceğiniz oyun var mı multiplayer sürümü başka biri tarafından geliştirilen ve parayla satılan. Öyle oyunlar da durum nasıl acaba? Kitleyi dinliyorlar mı?
   
  hoca33 2 bunu beğendi.
 6. hackvita

  hackvita
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  27
  734
  2.399
  385
  DAF
  TruckersMP Profili
  Mp sürümü başkası tarafından geliştirilen benim bildiğim oyun yok, genelde mod ekipleri bağış mantığı gönüllü iş yapıyorlar ama bu işten para kazanacakları bir ortam olsa emin ol topluluğun sözünü dinler beklentilerini fazlasıyla karşılarlar ve yine tmp veya başka geliştirici grupların kazanç sağlamasına Scs ses çıkarmaz onlarda yıllardır mp sayesinde bu satış rakamlarına ulaştıklarının farkında. Yapılabilecek çok güzel işler var ama proje tarafını motive edecek hiçbir hareket yok maalesef.
   
 7. Karavul

  Karavul
  Kayıtlı Kullanıcı

  30
  21
  12
  25
  Şahsen TMP paralı olursa ben daha bu oyuna girmem. Hem ana oyuna para ver, dlc lerine para ver birde mp oynamak için para ver. Hep ver hep ver bir kerede bize veren yok :) Scs nin kendi multiplayer platformunu yapması lazım artık.
   
  hoca33 2 ve BenHallederimTV bunu beğendi.
 8. Phonyang

  Phonyang
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  33
  98
  90
  TruckersMP Profili
  2 ay boyunca hiçbir ilerleme katedilmemiş, mantığıyla bakmak verilen emeğe saygısızlık olur. Şuan TruckersMP Devs. bünyesinde oyun içi geliştirici olarak sadece bir kişi çalışıyor (MWL4), bu kişinin de gerçek hayatta işi olduğu için (CD projekt'de çalışıyor) önceliği tabikide TruckersMP olmamalıdır. Verilen emeğe gelirsek, kendisinin 1.38 hakkında yazdığı şu mesajı bırakmak istiyorum. Kısaca özetlersek mesajın büyük bir kısmı kodlama ve oyun motoru(prizm3d) ile alakalı olduğu için bu işin zorluğundan ve maaşlı geliştirici tutmak istenilse bile kendisi gibi nitelikli çok az sayıda geliştiricinin olduğunu ayrıca yüksek meblalar istediklerini söylemiş.Mesajının sonunda da eğer patreondan gelen gelirler yükselirse, mevcut işinden ayrılıp, tam zamanlı olarak TruckersMP ile ilgilenebileceğini iletmiş.

  Ek olarak şunu eklemek istiyorum, bu proje 7 yıldır gönüllü olarak sürdürülüyor, bence bir işi yadırgamak yerine hataları güzel bir şekilde iletmek daha makul olacaktır.
   
  Son düzenleme: 14 Eylül 2020
  Draconian, EM1R, hackvita ve 1 kişi daha bunu beğendi.
 9. BenHallederimTV

  BenHallederimTV
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  25
  328
  361
  385
  Renault
  TruckersMP Profili
  Bu Mp paralı olucak 1 kere para verilip öyle erişime açılacak.Ona gore doğru düzgün hizmet sunacak oyun içersinde vip ler market vs tarz şeylerde olacak ama oyun içindeki satın alım kişiye bağlı zorunlu olmayacak, isteyen alacak, adamlarda kazanacak bizde sorunsuz guzel bir oyun oynamış olucaz arkadaşlarımızla güzel bir şekilde troolsuz , oyun icinde hata olmadan konvoyumuzu yapıcaz.
   
  hoca33 2 bunu beğendi.
 10. hackvita

  hackvita
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  27
  734
  2.399
  385
  DAF
  TruckersMP Profili
  Ne söyleseniz boş yoldan çevirdiğiniz iki yazılımcının bu işi yapacağını sanan geniş bir kitle var maalesef çocuk oyuncağı sanıyorlar işi. Ben 2 aydır her ortamda üstüne basa basa söylüyorum tmp nin şuan ki ses bug ları fmod kaynaklı ve giderilmesi oldukça zor gözüküyor diye. SCS tarafından mp olarak dizayn edilmemiş bir oyunu mp oynuyorlar bunun farkında değiller daha. Anlatmaya çalışınca ukala oluyoruz. Tmp nin admin kadrosunu ne kadar eleştirirsem bir o kadar da mwl4 u savunurum adamın yaptığı başından beri aşırı zor ve çok zaman harcayan bir işti. Ben hala tmp nin pay to play olması taraftarıyım bassınlar ayda 2-3 lirayı sonra istedikleri kadar yakınsınlar şu eksik bu olmamış diye. Şayet gönüllü yaptığım bir işte bu kadar kaprisli ve nankör bir topluluğu çekemezdim. Özelikle yabancı forumlarda kanser hücresi gibi yayıldılar beni bile şu son 2 ayda tmp savunucusu yaptılar.
   
  Son düzenleme: 14 Eylül 2020