1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Güç Kaynağı Hk.

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve MuslumcuDayi tarafından 29 Mayıs 2020 başlatılmıştır.

1. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar selamlar size birkaç sorum olacak.
    Şimdi benim anakartımda güç kaynağı ana giriş slot pin sayısı 8 pin. Ben yeni güç kaynağı almak istiyorum ama alacağım güç kaynağı 24pin. Ben 24pin güç kaynağı alıpta dönüştürücü yardımıyla 8pine çevirip anakarta taksam sorun yaşarmıyım. Güç kaynağı alma sebebim yeni bir ekran kartı alacağım ve 6pin güç kablosu gerektiriyor. Benim şuan kullandıgım psu da ekstradan 6pin kablo çıkmıyor. O yüzden güç kaynağı almak zorundayım sizce anakartı değişmeden neler yapabilirim?

Son düzenleme: 29 Mayıs 2020
  2. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    anakarttın ana güç girişi 8 pin olamaz en azı 20 pindir oda eski anakkartlarda vardı. senin8 pin dediğin işlemcinin sol üst tarafındaki işlemci güç soketi olmasın?

Son düzenleme: 29 Mayıs 2020
  3. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Burada gördüğün anakartta bakabilirsin

4. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Şöyle bir dönüştürücü ile yeni nesil psuları kullanabilrmiyim sıkıntı çıkartırmı?