1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar GTA5 Online Kasar mı?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve babaferhat1903 tarafından 13 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. babaferhat1903

babaferhat1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    282
    35
    105
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Gta 5 korsan indirdim kasar mı diye düşük ayarlarda akıcı oynuyorum orjinalini alıp online girsem de akıcı olur mu ? Bilen yazabilirim ona göre satın alacağım

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    @babaferhat1903 Bana kasabilir gibi geliyor ama akıcı diyorsun o yüzden kasmayabilirde daha bilgili arkadaslar var onlar cevap verirse daha iyi olur :)

Bide arkadaşlar konusu açılmışken benimde bir sorum var bende baya bi eskiden korsan sürümü denemiştim benimkide en düşükte akıcı şekildeydi ama büyük binaların bulunduğu sehire girdiğimde oyun acayip kasıyodu bu yüzden ilk başlardaki spor araba çaldığımız bölümü hiç bir zaman geçemedim o_O acaba bende orj alsam bu sorunu yaşarmıyım ve online sorusu benim içinde gecerli.

Son düzenleme: 13 Ağustos 2017
  3. Samir123

Samir123
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    55
    7
    0
    sistemini yazmamissin kardesim onlinede islemciye en cok yuk bindigi icin bisey diyemiyorum.

4. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bâzı oyun kırma grupları yüksek donanım isteyen oyunlara yama yaparak ayarlarıyla oynuyorlar. Yani diyeceğim o ki korsan sürümde oynayıp orijinalinde oynayamayabilirsin. Eğer mümkünse bu oyuna sahip bir arkadaşınozdan rica edip orijinal sürümü deneyin. Ama şimdi tekrardan 60 Gb kim indirecek değil mi?

5. babaferhat1903

babaferhat1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    282
    35
    105
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Orası sıkıntı işte akk....:D