1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Gta V Ban

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve ali2419 tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

1. ali2419

ali2419
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

145
    26
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yemedim hocam ilk banım bu ne güzel beraber oynadığımız arkadaşlarla girecektik bu akşam görevleri yapacaktık ama nasip olmadı.

2. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

36
    652
    567
    175
    Volvo
    Zamanında Konsolda deli gibi oynamama rağmen Pc'e çıktığı ilk hafta konsolu satıp gidip yine kutulu almıştım.. Geçtiğimiz Haziranda format attigimdan beridir de oynamayı bırak yüklemedim bile.. Oynadığım dönemlerde Türkçe yamasindan tut, türlü türlü modlara kadar her haltı denemişimdir ve Hiç banlanmadim kiii Yeri geldi arkadaşlar saatlerce başıma para yağdırdı yani.. Rsg son zamanlarda bi çok kişiyi sebepsizce banliyormus ne işler dönüyorsa artık.. Belkide seni biri şikayet etmiştir..

3. ali2419

ali2419
    Plaka

145
    26
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam ne hakla şikayet edecekmiş ettiysede kanıtı nerde Rocktar'a ticket attım ama yineden sebebi gelmedi neyse sebebi bileyim ona göre davranayım.

4. LadyAndromeda

LadyAndromeda
    TruckersMP Görevlisi Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    168
    265
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bazen ilk ban sebebinden kalıntılar kaldığı için ikinci ban atılabiliyor diye okumuştum ondan sordum.

Evet bunu bende okudum. Özellikle bu TS Skype Discord işini iyice bir araştırmak lazım. Her ne kadar saçma gelse de bazen neden olabiliyor diyorlar. Rockstarda ban kurallarında böyle bir şey yok. Ancak bu programlar oyun dosyalarına yapışabildiğinden ban sistemi mod ya da hack olarak algılayabiliyormuş diyorlar. Olan insanların emeğine parasına oluyor işte. Başka bir şeye değil.

5. ali2419

ali2419
    Plaka

145
    26
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    O zaman neyden konuşacaz biz :D

6. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
  7. Cosworth

Cosworth
    Plaka

26
    401
    417
    230
    Renault
    TruckersMP Profili
    Adam oraya öyle yazdığı için haberleşme programı kullanması yüzünden ban yediği söylenemez. :) Adam zaten ilk sefer hile kullandığını kabul etmiş, yüksek ihtimalle tekrar kullandığı için yemiştir.Ki altta yazan yorum fazlasıyla açıklayıcı zaten, öyle bir program kullanımı yüzünden ban yemek gibi bir şey söz konusu değil. :)

8. LadyAndromeda

LadyAndromeda
    TruckersMP Görevlisi Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    168
    265
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu konu ile ilgili support sistemi ile iletişime geçtim. Bana söylenen şey şu. Bunun kişilerin kendi yaptıkları hatalarını kapatmak için uydurdukları yalan bir haber olduğu ve kesinlike RSG nin böyle bir nedenden dolayı ban atmayacağını söylediler. Ki zaten insanlar kullanıyorlar. Ban sebebi olarak ne gösterebilir ki RSG? Yani TS kullanarak oyun içinde hack yapılmıyor bir şey yapılmıyor.

9. ALONE_DARK

ALONE_DARK
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

929
    356
    135
    TruckersMP Profili
    Konu ile ilgili ayrıntılı bilgi ve yardımı türkiyede bir tane resmi fan sitesi var ordan alabilirsiniz..Link vermemin uygun olmayacağını düşündüm.. Not: Özelden gönderilmiştir.

Son düzenleme: 21 Ocak 2017
  10. ali2419

ali2419
    Plaka

145
    26
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Özelden atabilir misiniz hocam?