1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel GPay E-Pin'i Steama Aktarma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve hazaraakk tarafından 26 Nisan 2021 başlatılmıştır.

1. hazaraakk

hazaraakk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Herkese merhaba.Elimde 10 tl değerinde gpay e-pin var.Bunu bir türlü Steama aktaramadım.Yardımcı olur musunuz ?

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kodu ver aktaralım :P

şaka bir yana üstte verilen link işe yaramıyorsa bir sıkıntı vardır kodda :)

4. hazaraakk

hazaraakk

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Abi gpay dan gelen pin ile steam cüzdan kodu farklı.Ben yinede denedim ama olmadı.Gpay e-pini steam cüzdan koduna çeviremedim.Yetkililere mail atmıştım ama belki burada bilen abilerimiz vardır da daha evvel sorun çözülür diye konuyu açmıştım abi. :)

Abi bendeki steam cüzdan kod değil, g-pay epin. Onu steam cüzdan koduna çeviremiyorum. :)

5. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    GPay sitesine baktığımda, Steam desteklediğini gösteriyor ondan sordum. Bir şekilde sitenin GPay kodunu Steam cüzdan koduna döndürmek gerek. Ama desteklediği siteler bana pek güven vermedi.

Düzeltme:

Şuna bak:
    https://gpay.com.tr/yuklemerehberi/steam

hazaraakk bunu beğendi.
  6. hazaraakk

hazaraakk

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    İşe yaramıyor abi denedim ve internet üzerinde biraz araştırma yaptım.Baya baya kişi şikayetçi bu konuda.Desteklediğini söyledikleri sitelerin çoğunu Gpay ile alakası yokmuş.Neyse sağlık olsun.Teşekkür ediyorum ilgine alakana abi. :)

Razor3214 bunu beğendi.