1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Goodyear Etkinliği

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Mydoor10 tarafından 19 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TruckermanTV

TruckermanTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben özellikle goodyear steam key için ilk harita DLC'mi aldım. Goodyear etkinlğini 10/10 yaptım adamlar zeplin gönderip bıraktılar. Hani nerde Goodyear steam key? Etkinlik sayfama bakıyorum steam key felan yok ben bu etkinlğin uzatılmasından ne anladım ki madem sadece 1 tane kabin aksesuarı alacaksak? DLC bekliyordum adamlar 1 kabin aksesuarı verdi sadece. Çok saçma bir olay. Peki yapmama rağmen neden steam key alamadım? Event sayfasında sadece goodyear zeplini vermişler.

2. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Saçma olmuş baya bu olay. O zaman bi anlamı kalmamış ki uzatmalarının. Yani adamlar bildiğin bize diyor ki başta gelip yapacaktınız alın size 1 tane kabin aksesuarı DLC felan haketmiyorsunuz. Eminim ki SCS'ye yüz binlerce insan sövmüştür bu olay nedeniyle.

4. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeş adamlar ilk etkinliği yapanlara vereceğim deyip te vermemiş olsa haklısın sayıp söverler her şeyi derler ama adamlar ikinci defa etkinliği sadece bu kadar sürede bitireleceğini sanmıyorlardı o yüzden tahminim biraz daha uzattılar ve açıklama da belirtildiği gibi dlc kodu yok ama yine de hediye olarak zeplin i vermeyi uygun görmüşler. Ha millet yapar yapmaz değer değmez herkesin kendi fikrine kalmış, scs de zorla yapın demiyor zaten....

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlk indirimde bir kahve parasına alır yapamayan arkadaşlar, sıkmayın canınızı SCS "eli bol" bir şirket

hoca33 2 ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. TruckermanTV

TruckermanTV

22
    210
    84
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Onun indirimini beklemeye gerek yok zaten. 6tl restorantta bi kola parası şimdi parayla alacağım zaten bunu öğrendiğime göre.

EmreG bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.