1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Gidiş hangi yoldan?

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 1 Şubat 2018 başlatılmıştır.

 1. CumaliBzdmR

  CumaliBzdmR
  Yönetim Ekibi Administrator
  Plaka

  29
  4.372
  7.716
  385
  Volvo
  American Truck Simulator'den bu yana iki yıl geçti. Bu zamanlar gelişim ekibimiz için çok heyecanlı ve zorlu zamanlardı ama bize de çok fazla sevinç verdi. Oyunun gelişiminin ötesinde, ATS takımının büyüklüğü, şu anda başta gelen cesur dört kişiden neredeyse kırk kişiye kadar büyüdü. Daha da fazla içerik ve daha fazla özellik üretmemiz gerektiğinin çok daha hızlı bir şekilde farkında olduğumuzdan, büyümeye devam ediyoruz.

  ATS evrenine olan en yeni eklememiz New Mexico Harita genişletmesi bizim oyuncularımızın kalbini kazandı ve hem medya hem de toplum tarafından büyük beğeniyle karşılandı. Bunun için çok minnettarız, bize işimizde elimizden gelen en iyi şekilde yapacak enerjiyi, kendimizi aşma ve sınırları daha da ileri götürme isteğini veriyor.

  Hayal gücünüzü başlatmak için önceki teaser blog yazımızda birkaç fotoğrafla ipucu gönderdik. Şimdi perdeyi kaldırmanın ve ATS'nin dünya gelişimindeki bir sonraki adımını göstermenin zamanı. Olası ve mantıklı yönleri var mı ... Doğu? Ya da Kuzey? Kuzeydoğu olabilir mi? Bu yönde ciddi araştırma ve ön imalatın gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz ancak gerçek üretim için kazanan Kuzey! Bayanlar baylar, hoş geldiniz ...

  [​IMG]
  The Beaver State yeni ek olacak. Kuzey Amerika'daki çok çeşitli çevreleri betimlemek bizim için her zaman heyecan verici bir mücadeledir. Oregon'un doğası şimdiye kadar karşılaştığımız her şeyden daha üstündür. Kapsamlı derin ormanlar, yoğun çalılıklar, derin sakin göller, geniş nehirler, dik dağ aralıkları, yanardağlar, yüksek çöl ve Pasifik Okyanusu kıyı şeridi. Hepsi topraklarına Birleşik Krallık'tan biraz daha fazla istiflendi!

  [​IMG]

  [​IMG]
  Elbette doğal çeşitlilik demografik ve endüstriye yansıtıldı. Geleneksel sanayi odun hasat ve kağıt fabrikaları ve mobilya endüstrisi ile yapılan kereste fabrikası işletmesi gibi, Oregon'un gerçeğine karşılık gelen yerel endüstri tarafından genişletilen oyun içi ekonomiyi bekleyebilirsiniz. Teknolojik açıdan gelişmiş Silikon Ormanları ve diğer üretim merkezleri gibi diğer endüstriyi unutmadık.

  [​IMG]

  Blogumuzu takip ettiğinizden emin olun, en yeni harita genişletme Oregon'u tanıtan ve gelişmeden ilginç haberler getiren bir dizi yayınlayacağız.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  harunkynr, THEAKS81, drsnalt2 ve 3 kişi daha bunu beğendi.

 2. Cemsnbc

  Cemsnbc
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  37
  2.097
  1.538
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Desenize yine cepten para gidecek. :D :D :D
   
  Mathiscrafter ve drsnalt2 bunu beğendi.
 3. aLoNeAnqeL19

  aLoNeAnqeL19
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  387
  397
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Yine cepten para gidicek. (dedik):D:D:D:D:)
   
  HellorD bunu beğendi.
 4. HellorD

  HellorD
  Medya Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  21
  1.777
  4.816
  435
  Volvo
  TruckersMP Profili
  daha çok para (gidecek) demek oluyor :D
   
  aLoNeAnqeL19 bunu beğendi.
 5. Unique1992

  Unique1992
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  28
  577
  474
  385
  Scania
  TruckersMP Profili
  hele bi çıksın da ona göre düşünürüm. New Mexico'yu almadım İtalya Dlc yi aldım. ATS ye pek multide ilgi olmadığı için online da o yollar boş geçerdi.
   
 6. YusufE

  YusufE
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  913
  1.099
  435
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Ya nasıl da süslemişler millet alsın diye kolay yoldan desenize siz "Oyunun normal haritasını çok iyi yapmıyoruz yada harita eski güncellemiyoruz yerine sadece 30TL -cik- alarak her sene 1 tane harita dlcsi çıkarıyoruz ve sizden ETS 2'nin de 30TL-cik- harita dlcleri + dorse dlcleri, modifiye dlcleri ile beraber senede sadece 100TL -cik- koparıyoruz ve siz oyuna indirimlerde 10tl ya da 15tl ye alıp çok ucuza aldığınızı sanıyorsunuz ama biz sizi bir güzel sömürüyoruz"
   
  Meteoffical ve serkant bunu beğendi.
 7. eyp1727

  eyp1727
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  21
  1.258
  744
  395
  DAF
  TruckersMP Profili
  yine gtti paracıklar bu gidişle :D