1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ghost mod faciası

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve emre kaya tarafından 21 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar kendi sorunum değil ama hem arkadaşım için hemde merakımdan soruyorum, arkadaşım kalabalık bir alanda oyuna girmiş ve ghost mod yazmıyormuş ama tab da herkes 0m görünüyor ve haritada kimse görünmüyormuş ki onun hatası hareket etmiş , hareket halindeyken aniden oyuna bağlanmış ve herkesi uçurmuş evet bu ban sebebi hatasının farkında ama oyun chat inde hile olduğunu felan demişler arkadaşımı hile olarak reportlarlarsa elinde kanıt da yok adminler bunun hile mi yoksa ghost modda hareket ettiğini anlayabilirler mi ?

2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu olayın konusu forumda çok sayıda açıldı. Arkadaşının internetinden ya da oyun içi eşleşme sorunundan kaynaklanan bir durum muhtemelen. Chat e yazanların demek istediği durum da NCZ Hack. Bunun sonucundaki ban da adminin insiyatifine bağlı. Bu şekilde raporlanan bir kaç kişide de oyuncu senkron olamadığı gerekçesiyle rapor reddedildi. Eğer banlanırsa itiraz edip durumu açıklasın. Adminin yorumuna bağlı...

3. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Adminin kanıtlaması lazım bu durumu. Kesin olarak NCZ olduğunu tespit edemezse ban atamaz.

4. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet şimdi baktım onlarada karışık bir durummuş, teşekkürler

Anladım, teşekkürler

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Mayıs 2021